У тому числі "цілителя": В Україні заборонили ще дев'ять російських книг

В Державному комітеті України з питань телебачення і радіомовлення проінформували суспільство про те, що заборонено ввезення в країну ще дев’яти російських видань.

Ілюстрація: ЗМІ

Держкомтелерадіо відмовило ТОВ “Форс Україна” у видачі дозволу на ввезення в Україну з території держави-агресора восьми книг Валерія Синельникова (видавництво ТОВ Центрполіграф, Москва) та книги “Весела компанія” з серії “Сто точок. З’єднай і намалюй” (видавець – ТОВ” Видавництво “Е”, Москва), повідомляють Патріоти України.

Це рішення приймалося на основі висновку експертної ради, яка займається питаннями аналізу та оцінки видавничої продукції. Члени цієї ради вважають, що існує певна невідповідність видань критеріям оцінки видавничої продукції, що дозволяють поширювати їх на території України.

“Зокрема, у вихідних даних дитячої книги “Весела компанія” зазначено: “Віддруковано в Росії. Республіка Крим”, що є порушенням державного суверенітету України, адже Автономна Республіка Крим є невід’ємною частиною України, територія якої незаконно окупована російськими військами”.

Подібне зауваження стосується книг психолога Синельникова. Автор у кожному виданні звертається до читачів, щоб вони перераховували йому гроші за наступною адресою: “Російська Федерація, Республіка Крим, м. Сімферополь”.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Владі потрібно продемонструвати успіхи у боротьбі з корупцією: Обшуки у Коломойського, Авакова, податковій та на митниці. Що планує офіс Зеленського

четвер, 2 лютий 2023, 2:54

Однак роблять це так, щоб не чіпати тих, хто важливий Банковій. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів політолог Андрій Миселюк. "Спонукає до цих обшуків владу масштабне розслідування США щодо використання допомоги Заходу. Українській владі потрібно про...

"Вашингтон пост" постаралась объяснить Тегерану, что не надо устраивать новую войну на Южном Кавказе вместе с РФ и вообще, лучше с ней общих дел не иметь", - Климовський

четвер, 2 лютий 2023, 0:28

"Кремлёвская дипломатия лжи, провокаций и терактов резко активизировалась на ряде направлений в последнюю декаду января по двум основным причинам. В Кремле ждут запуска с 24 февраля процесса реформирования ООН, изгнания из неё РФ, и предпринимают контр...