У тому числі "цілителя": В Україні заборонили ще дев'ять російських книг

В Державному комітеті України з питань телебачення і радіомовлення проінформували суспільство про те, що заборонено ввезення в країну ще дев’яти російських видань.

Ілюстрація: ЗМІ

Держкомтелерадіо відмовило ТОВ “Форс Україна” у видачі дозволу на ввезення в Україну з території держави-агресора восьми книг Валерія Синельникова (видавництво ТОВ Центрполіграф, Москва) та книги “Весела компанія” з серії “Сто точок. З’єднай і намалюй” (видавець – ТОВ” Видавництво “Е”, Москва), повідомляють Патріоти України.

Це рішення приймалося на основі висновку експертної ради, яка займається питаннями аналізу та оцінки видавничої продукції. Члени цієї ради вважають, що існує певна невідповідність видань критеріям оцінки видавничої продукції, що дозволяють поширювати їх на території України.

“Зокрема, у вихідних даних дитячої книги “Весела компанія” зазначено: “Віддруковано в Росії. Республіка Крим”, що є порушенням державного суверенітету України, адже Автономна Республіка Крим є невід’ємною частиною України, територія якої незаконно окупована російськими військами”.

Подібне зауваження стосується книг психолога Синельникова. Автор у кожному виданні звертається до читачів, щоб вони перераховували йому гроші за наступною адресою: “Російська Федерація, Республіка Крим, м. Сімферополь”.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Деякі небезпечні не тільки для здоров'я, але і для майбутнього: Які рослини несуть горе в будинок, а які - удачу

субота, 2 липень 2022, 17:28

Жінки всієї планети декорують свої будинки рослинами в горщиках - це відмінний спосіб підняти настрій, поліпшити самопочуття і оновити інтер'єр. Але існують квіти, які небезпечні не тільки для здоров'я, але і для вашого майбутнього, передають Патріоти...

"Ситуация в районе Приволья ухудшилась", -. Машовець

субота, 2 липень 2022, 17:24

Противник сумел форсировать Северский Донец, занять поселок и продвинуться до линии Шипиловка - Новодружеск. Что еще в большей мере усложнило ситуацию в районе Лисичанска. В районе Верхнекаменки и Малорязанцево идут упорные бои. Противник стремится про...