Про це пише Deutsche Welle, передають Патріоти України.
З метою берегти природу в Німеччині масово переходять на використання полотняних сумок. На касах супермаркетів тепер можна упакувати покупки в ганчіркові і паперові пакети. Зазначається, що до 2019 року деякі мережі магазинів мають намір позбутися і від використання паперу.
Соціологи підрахували, що в середньому кожен житель Німеччини використовує близько 45 пакетів у рік. У порівнянні з попередніми роками, ця цифра вже зменшилася майже в половину. Рекорд у цій області належить сьогодні Ірландії, де на людину припадає лише 16 пакетів у рік.
Таким чином з 2015 року Євросоюз почав боротьбу з пластиком, і тепер країни-члени намагаються всіляко скоротити використання поліетиленових пакетів.
Істотну роль у процесі нововведень грає громадськість - більшість опитаних жителів Німеччини, особливо молодь, погоджується з тим, що від поліетилену треба відмовлятися.
Саме тому вже сьогодні дві третини жителів Німеччини ходять за покупками з полотняною торбою, рюкзаком, кошиком або візком. Лише 12% використовують пакети, проте і ті завжди купують їх на касі, частіше беруть із собою вже використаний пакет.
Що ж стосується жителів Брюсселя, їхн влада вирішила відмовитися від використання одноразових пластикових пакетів зовсім. Так, із 1 вересня використовувати одноразові пластикові пакети в торгових точках міста заборонено.
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...
Тенденція росіян щодо того, щоб здійснювати штурмові дії на цивільних автомобілях, мотоциклах чи навіть самокатах приховується зовсім не у тактиці, а у виснаженні парку військової техніки. Про це у своєму Telegram-каналі написав російський журналіст Ма...