Вчені дуже засмутили шанувальників динозаврів

Палеонтологи з Манчестерського університету остаточно довели, що неможливо клонувати динозаврів по залишках знайдених в їхніх кістках білка.

Фото від infokava.comВчені проаналізували сліди колагену в останках тиранозавра, щоб з'ясувати, чи дійсно органічна речовина належала динозавру, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Багато фахівців вважали, що білок, виявлений в скам'янілих кісток давніх ящерів, насправді є результатом забруднення проб і належить сучасним тваринам. Результати дослідження показали, що «викопний» колаген відповідає колагену, виділеному з кісток страусів. Біополімери (ДНК і білки) останніх використовуються в дослідженнях для визначення еволюційних відносин між вимерлими і нині існуючими організмами.

Це спростовує точку зору, згідно з якою стародавні біополімери, в тому числі білки, можуть міститися в скам'янілостях, вік яких становить десятки мільйонів років. Відсутність в кістках динозаврів доісторичних біологічних молекул робить неможливим відтворення ящерів з допомогою методів біотехнології.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Литовських цивільних готують до можливого нападу Росії і Білорусі, в тому числі школярів, - Голобуцький

середа, 6 липень 2022, 0:00

"На Deutsche Welle вийшов свіжий матеріал про будні литовських школярів: "Вранці замість класної кімнати діти йдуть на природу. Цей навчальний день організував "Литовський стрілецький союз", - своєрідна військова самооборона, вони тісно пов'язані з арм...

Ворогу досить давно вдалося нав’язати нам викривлене бачення значимості "кордонів" українських областей, - Петро Олещук

вівторок, 5 липень 2022, 21:28

"Ще з 2004 року, коли технологи малювали нам борди з «Трьома сортами українців», нам насаджувалася думка, що кордони українських областей мають якесь особливе значення, і що десь на межі двох областей починається "русский мир", - пише політолог Петро О...