Дослідники перевіряли, чи може споживання помідорів захищати організм від раку шкіри, обумовленого дією ультрафіолетових променів. Раніше стверджувалося, що при регулярному поїданні томатної пасти у людей зменшувалася схильність до меланоми, передають Патріоти України з посиланням на ladyhealth.com.ua.
Нова робота вчених підтвердила: властивості томатної пасти не були перебільшеними. Під час дослідів серед мишей, які піддавалися жорсткому ультрафіолетовому випромінюванню, у тварин, які їли томатний концентрат, процес утворення пухлин був набагато менш інтенсивним у порівнянні з гризунами, які не отримували такої добавки.
За словами фахівців, у тварин, що споживали томати, злоякісних новоутворень на шкірі виявилося на 50% менше. Відповідно до їхніх аргументів, захист шкіри від пошкодження ультрафіолетом забезпечує комплекс хімічних речовин, що містяться в томатах. Раніше подібну властивість приписували такому компоненту томатів, як лікопін.
Але в цей раз дослідники заявили, що один лише лікопін не проявляє антиракового ефекту. Шкіру, за їхніми словами, захищає комбінація пігментних з'єднань, від яких залежить колір помідорів.
Зупинення військової допомоги США безпосередньо вплине на здатність України відбивати ескалацію російських повітряних атак. Про це 2 липня пише The New York Times, передають Патріоти України. На паузу поставлено постачання ракет для американських систе...
Заставу за віцепрем'єр-міністра та міністра національної єдності Олексія Чернишова, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем, внесли частинами у різні дні. Одну з частин внесла його дружина Світлана. Про це у середу, 2 липня, повідомив проєк...