Вчені з'ясували, які істоти виживуть за будь-якої планетарної катастрофи (фото, відео)

​Останньою живою істотою на планеті стануть тихоходи – мікроскопічні восьминогі тварини, яких ще називають "водяними ведмедями".

Саме вони, на думку вчених, будуть останньою формою життя на Землі, яка виживе, поки сонце не загине. До такого висновку дійшли вчені Оксфордського університету, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Іndependent".

Попри різноманітні катаклізми, які можуть покласти край нашим видам - наприклад, великий астероїдний удар чи вибух зірки - цього не буде достатньо, щоб повністю викорінити все життя на Землі.

"На наш подив ми з'ясували, що хоч такі катаклізми, як наднова або падіння величезного астероїда можуть бути катастрофічними для людей, тихоходи не постраждають", - заявив доктор Девід Слоан з Оксфордського університету.

Тихоходи — тип двобічно-симетричних тварин. Всесвітньо поширені мікроскопічні мешканці вологих біотопів суходолу, прісних та морських водойм. Вони мають малосегментне тіло з нечітко відокремленою головою, яке несе чотири пари непочленованих ніг. В Україні живе 70 видів і підвидів.

Здатні витримувати тривале (протягом кількох років) висихання: висушені тихоходи короткий час можуть витримувати температури від -271 °C до +150 °C. Здатні виживати в безповітряному просторі й переносити опромінення радіацією в тисячу разів більше ніж людина (570000 рентген). У стані анабіозу можуть перебувати досить довгий час — 120 років.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Загибель недосвідченого політика: Є висока ймовірність фіналу влади Зеленського до кінця 2020 року, - політолог

вівторок, 7 квітень 2020, 14:00

Всі патріотичні уми країни мають вже сьогодні думати над тим, як втримати ситуацію у державі під контролем. "Усе те, що не перший тиждень відбувається довкола парламенту, свідчить про наступне – Зеленський втрачає навіть умовний контроль над своєї парл...

"Дорогие мальчики и девочки - нас, простите еще раз, разводят. Зачем Коломойскому выпотрошенный до копеечки "ПриватБанк?" - Сазонов

вівторок, 7 квітень 2020, 12:45

Чи не відволікають увагу українців від чогось більш важливого? "Потом вам даже дадут победить, враг торжественно капитулирует. И вы с большим опозданием вдруг обнаружите, что победителя обокрали самым бессовестным образом. Да и была ли в таком случае в...