"Вернусь в Москву. На первом же "Абрамсе", который будет идти по Тверской, в люке, под флагом НАТО, буду торчать я", - Бабченко

В майбутньому росіяни забудуть про Крим, будуть кидати американським визволителям квіти і просити гуманітарну тушкованку.

Аркадій Бабченко. Фото:http://pl.com.ua

У майбутньому, коли Росію звільнять війська НАТО, громадяни РФ будуть говорити, що в душі завжди були проти президента Володимира Путіна. Таку думку в Facebook висловив російський журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України.

"Я обязательно вернусь в Москву. Есть у меня там еще одно дельце. На первом же "Абрамсе", который будет идти по Тверской, в люке, под флагом НАТО, буду торчать я.

А благодарные россияне, забыв про Крым, будут кидать освободителям цветы и, опуская глаза, просить гуманитарной тушенки. И пинать ногами памятник Путину, говоря, что они не знали и в душе всегда были против. Запомните этот твит.", - написав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Готов поспорить, что Пушилин не доживет до 1 сентября", - Фашик Донецький

вівторок, 20 серпень 2019, 0:10

Дениса Пушиліна вата в Донецьку вже ненавидить більше, ніж Порошенка. Це просто успіх! "Драсьте. По моим данным из источников из так оккупационного правительства дыныры, а также от "минобороны дрындыды", оккупированную рф часть Донецкой области ждут бо...

"Умоляю, прошу, Володя!": Російський музичний продюсер - фігурант бази "Миротворця" звернувся до Президента України

вівторок, 20 серпень 2019, 0:03

За словами Разіна, його не пускають в Україну за наказом експрезидента України Петра Порошенка. Відомо, що керівник групи "Ласковый май" Андрій Разін перебуває в базі "Миротворця". Дане рішення було прийнято через його виступи в окупованому Криму.За сл...