Версія про "шахти" не прижилася: У РФ придумали нову "казку" про зброю терористів на Донбасі

Кремлівська пропаганда розповідає, що українські військові нібито самі продають зброю і військову техніку бойовикам, як це робили російські офіцери під час чеченських воєн.

Озброєння терористів. Фото: Еспресо.TV.

У Росії набирає популярність нова версія про походження важкого озброєння у бойовиків з терористичних організацій "Донецька народна республіка" і "Луганська народна республіка". Про це повідомив український журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, у росіян з'явився новий доказ того, що в Україні йде "громадянська війна", а не військова агресія РФ. Йдеться про те, що українські військові нібито самі продають зброю і військову техніку бойовикам, як це робили російські офіцери під час чеченських воєн.

"Останнім часом вимальовується ось така інтерпретація: українці самі продають "ополченцям" зброю і військову техніку. Питаю, де логіка в цьому. Тим більше, що у росіян, які контролюють Донбас, за безглуздим збігом, озброєння і модифікації танків, яких ніколи не було в Збройних Силах України, але це все стоїть на озброєнні у російській армії.

Відповідь: ну як же російська армія продавала зброю в Чечні своїм противникам, особливо у першу кампанію, значить і у вас так", - розповів Цимбалюк.

"Версія про "шахти"не особливо прижилася тут. ДБ. Класиків читайте: Україна - не Росія", - додав журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...