Відома телеведуча втекла з "Інтера"

Леся Микитюк стала ведучою «Нового каналу».

Фото: mediananny.com

Судячи з усього, на «Новому каналі» визначилися, ким замінити ведучу проекту «Хто зверху?» Катерину Варнаву, яка в березні цього року отримала заборону на в'їзд в Україну терміном на 5 років, передають Патріоти України.

Як повідомляє «Детектор медіа», екс-ведуча проектів «Орел і Решка» і «Навколо М» Леся Никитюк з'явиться на екранах в якості капітана жіночої команди шоу «Нового» з весни 2018 року. Незрозуміло тільки, чому проект знімають настільки заздалегідь?

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...