Військовий експерт розповів про складнощі Путіна з Донбасом

У випадку, якщо наземна операція РФ в Сирії перетвориться на другий Афганістан, масштаби втручання Росії в ситуацію на Донбасі можуть серйозно скоротитися.

Росіяни у Сирії. Фото: www.sknews.ru.Вести війну на два фронти Путіну буде набагато складніше. Таку думку в коментарі "Апостроф" висловив координатор групи "Інформаційний опір", військовий експерт Костянтин Машовець, передають Патріоти України.

"Сможем ли мы этим воспользоваться? Здесь надо понимать, что собой представляют отряды боевиков. Они сделали эрзац-заменитель армии, некое подобие регулярных вооруженных сил на базе незаконных вооруженных формирований боевиков. Насколько им это удалось — мы не знаем. Уровень боеспособности этих формирований неизвестен", - сказав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На кону мільярди доларів: "Вашингтон готовит удар по российской металлургии", - Злий Одесит

середа, 21 лютий 2018, 9:01

Не санкції, а нітрохи не гірше. Саме так можна назвати ініціативу Міністерства торгівлі США, яке планує захистити внутрішній ринок сталі та алюмінію від імпорту з таких країн як Індія, Китай, Південна Корея і, звичайно ж, Росія. Про це у своєму блозі п...

"Новая партия Добкина, с большой вероятностью, - это партия Московского патриархата" - волонтер Донік

середа, 21 лютий 2018, 8:58

Михаил Добкин зарегистрировал партию христианские социалисты. Добкин, отныне, лицо партии в которой будут деньги московского патриархата. Электорат которой активные прихожане московского патриархата. Они пачками строят новые храмы и воскресные школы дл...