Військовий експерт розповів про складнощі Путіна з Донбасом

У випадку, якщо наземна операція РФ в Сирії перетвориться на другий Афганістан, масштаби втручання Росії в ситуацію на Донбасі можуть серйозно скоротитися.

Росіяни у Сирії. Фото: www.sknews.ru.Вести війну на два фронти Путіну буде набагато складніше. Таку думку в коментарі "Апостроф" висловив координатор групи "Інформаційний опір", військовий експерт Костянтин Машовець, передають Патріоти України.

"Сможем ли мы этим воспользоваться? Здесь надо понимать, что собой представляют отряды боевиков. Они сделали эрзац-заменитель армии, некое подобие регулярных вооруженных сил на базе незаконных вооруженных формирований боевиков. Насколько им это удалось — мы не знаем. Уровень боеспособности этих формирований неизвестен", - сказав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Яким є наш світ на прикладі 100 людей (інфографіка)

понеділок, 21 серпень 2017, 16:50

​Уявити більше 7 мільярдів осіб, кожна з яких має свої вподобання та проблеми, дещо складно.

У Росії назвали ймовірних наступників Путіна: повний список

понеділок, 21 серпень 2017, 16:44

​Відповідний список оприлюднила прес-служба фонду "Петербурзька політика". У список включені 19 персон, які найбільш часто фігурували в розкладах серед гіпотетичних наступників або найбільш активно претендували на цю роль, повідомляють Патріоти України...