"Вказівку з Кремля виконали за лічені години": Портников звернув увагу на подробиці перевороту в "ДНР"

«Обранню» Дениса Пушиліна передувала публікація агентством ТАСС інтерв’ю "політолога" Олексія Чеснакова.

На місце Захарченка дуже швидко поставили Пушиліна. Фото: ТАСС.

"Вигнання з Донецька соратників загиблого «глави» угруповання «ДНР» Олександра Захарченка відбулося за лічені години, а то й хвилини. Ще вранці у п’ятницю, 7 вересня, виконувачем обов’язків «глави республіки» вважався «віце-прем’єр» Дмитро Трапезников. Але потім відбулося засідання «народної ради», на якому «главою республіки» був проголошений «спікер» цього фейкового органу Денис Пушилін", - пише оглядач Віталій Портников у своїй статті, передають Патріоти України, та продовжує:

"Засідання тривало, між іншим, всього 11 хвилин. А через кілька годин після засідання стало відомо і про новий склад «уряду ДНР» і про те, що два колишніх «віце-прем’єри» – Трапезников і Олександр Тимофеєв – виїхали (вивезені?) до Росії. А ще через кілька годин соратників Захарченка стали звинувачувати у крадіжці державної власності.

Переворот у «ДНР» став доконаним фактом. І на цьому тлі усунення Олександра Захарченка виглядає всього лише першим актом цього перевороту в декількох діях – особливо якщо знати про напружені стосунки Захарченка та Пушиліна. Останній тепер має всі шанси стати спадкоємцем вчасно підірваного в кафе «Сепар» «баті».

Пушилін, між іншим, став першим лідером «ДНР», але після того, як в Москві зробили вибір на користь Захарченка, був змушений піти у відставку і довгий час задовольнявся малозначними посадами у керівництві «республіки». Реванш цей конкурент Захарченка взяв тільки зараз, після усунення колишнього «глави республіки».

До речі, ще одна важлива деталь. «Обранню» Пушиліна передувала публікація агентством ТАСС інтерв’ю політолога Олексія Чеснакова. Чеснаков, втім, дуже умовний політолог. Його вважають представником фактичного куратора окупованого Донбасу, помічника президента Росії Владислава Суркова. І ось Чеснаков засумнівався в легітимності Трапезникова, заявив про легітимність «народної ради» на чолі з Пушиліним – і треба ж, не помилився в своєму прогнозі! Так що якщо потрібно було продемонструвати повну залежність «влади ДНР» навіть від окрику «політолога» з Москви, то слід визнати, що у Чеснакова все вийшло.

І ще одна важлива деталь донецького перевороту. Для того, щоб надати солідність своїй черговій маріонетці, у Москві вирішили провести вибори «глави ДНР» – рішення про це теж ухвалила «народна рада». Але якщо «вибори» відбудуться, це означатиме фактичну відмову Росії від Мінська. Тому що в Мінських угодах однозначно записано, що будь-які вибори на окупованих територіях проводяться за українським законодавством українським Центрвиборчкомом. Але заради усунення Захарченка та його групи, в Москві вирішили не звертати уваги на власну «відданість» Мінську. Втім, вже не вперше".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Известие, что суд в Гааге выдал ордер на арест Путина, застало его врасплох. Такой вариант... никогда всерьез не воспринимался" - GENERALL SVR

понеділок, 20 березень 2023, 8:50

Популярний блогер GENERALL SVR поділився свіжими новинами, котрі відбуваються у кремлі. Далі мовою оригіналу. . "Известие о том, что Международный уголовный суд в Гааге выдал ордер на арест президента России Владимира Путина, застало его врасплох. Тако...

Наша взяла: тиснемо українофобів!

понеділок, 20 березень 2023, 8:07

Нові топоніми столиці. Під завісу святої неділі (19 березня ц.р.), коли вже мав завершуватись мій напружений Інтернет день (подача сигналу до комп’ютера триває до 23:00), а вже було без 7 хвилин рубіжна мітка, мої гарні приятелі, котрі світлої пори вих...