"Влаштували обшук гостей і викинули одного з вікна": Блогер про те, як нові українські поліцейські перетворюються в старих "мєнтів"

В Херсоні двоє нових патрульних у неробочий час п'яні на вечірці через якісь приступи делірію влаштували обшук гостей і викинули одного з них з вікна.

"На наступний день вже в формі приперлися разом з іншими колегами до лікарні, погрожували постраждалому і взагалі вели себе як мусора", - пише на своїй сторінці у Facebook Катерина Гандзюк, передають Патріоти України.

"Ці двоє мають за скоєне відповідати по закону і, звісно, я слабо собі уявляю, як вони можуть продовжувати працювати в патрульній поліції. Ті самі питання і до їх колег, які приходили до лікарні тиснуть на постраждалого. Якого чорта??

Керівництво патрульної поліції дало прес-конференцію, де повідомило, що всі поліцейські, які були на дні народження (3 офіцери і 1 сержант), відсторонені від служби, але вже зараз, не розкриваючи таємницю слідства, є покази, ніби постраждалий впав з балкону сам.

Не дуже хочеться розбиратись в тому, як задорно вміє бухать поліція, всяке буває. Читала смішну історію, що отим, які побили чувака, здалося, ніби він таємно писав на диктофон їхню розмову (дуже секретну і цікаву, я впевнена, мало шо є секретнішим і цікавішим за бухе варнякання). Але менш з тим. Хочеться звернути увагу на кілька тривожних сигналів, які для мене є симптомами змусоріння патрульки, а це викликає неабиякий сум, адже це чи не єдина реформа, яка хоч якось, але вийшла.

1. Не треба казать одразу, що постраждалий впав сам. Звісно, що сам, без ансамбля і інструктора. Оцих історій про "сам упал" ми вже наслухались.

2. Якусь дурну манеру взяли кликати на прес-конференції пул лише зі своїх журналістів.

3. "Страшна помста" тим активістам і журналістам, які зробили історію публічною. На них натравили ісконно мусорской пул комерційної громадськості, я по журналу перевірила - всі в дєлє. Мєрзость, потім цими помощнікамі поліції нормальні люди в регбі грають на заходах.

Сподіваюся, за старою традицією завтра з зачитування цього мого посту почнуть наради у кількох відомствах, така моя доля популярного сєльского блогєра. Аби вам було зручніше, одразу поясню, що я хотіла цим сказать.

Патрульна поліція, не ведіть себе як мусора, не слухайте старших товаріщєй, ваша сила у відкритості і людяності. Нема нічого складного в тому, аби не прикривати животних, навіть якщо вони колеги. В Україні саме отакий бєзпрєдєл людей в погонах викликає прадавній дух повстання, погромів і революцій. Ні тарифи, ні зубожіння, ні погані дороги, ні затримані зарплати, ні корупція, нічого так не бісить українця, як новина про мусорів, що на долю секунди подумали, ніби можуть проявляти безкарне насильство до інших людей."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Росіяни, здається, хочуть п*зди ще й від турків та казахів отримати", - Голобуцький

понеділок, 26 вересень 2022, 0:15

"Єґор Холмогоров, ідеолог проєкту "Новороссия" і активіст "русского міра" в Криму, підкинув росіянам "суперський лайфхак": щовересня вторгатись до котроїсь південної країни з приємним кліматом, а до середини квітня повертатись назад. Вони, здається, хо...