Володимир Гройсман: "Нам потрібно рубати схеми і робити це дуже швидко"

Але поряд зі старими схемами монополісти придумують ще й нові. Уряд про це знає?

За словами Володимира Гройсмана, зараз, коли уряд встановив граничну ціну на газ, багато схем, що існували раніше, були зруйновані.
Старі схеми закупівлі і продажу газу різним категоріям споживачів в Україні, які представляли основу для корупції і збагачення "цілих кланів", повинні бути зруйновані, і зробити це потрібно якомога швидше, сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв'ю одному з телепроектів "Теперішній час", інформують Патріоти України.

Відповідаючи на питання про те, як буде вибудувана тарифна політика уряду і політика в сфері енергетичної незалежності України, Гройсман сказав, що система тарифоутворення і енергозабезпечення довгий час була повністю розбалансованою.

"Я завжди говорив, що в 2005-2008 роках Україна мала величезні можливості, але бажання (деяких політиків) додати в свій рейтинг 1-2% перебороло бажання розвивати економіку.А в 2009 році нас і зовсім загнали в енергетичний полон. За газовим контрактом (2009 року) Росія подала на нас до суду на 38 мільярдів доларів ", - зазначив Гройсман.

За словами прем'єра, зараз, коли уряд встановив граничну ціну на газ, багато схем, що існували раніше, були зруйновані. "От кажуть, що уряд підняв тарифи. Ні. Ми встановили граничну ціну на газ, яка встановлюється на біржі, на ринку. Тільки це визначає. А далі газ закуповують підприємства теплокомуненерго, які належать міським муніципалітетам", - сказав Гройсман, нагадавши, що ресурси для закупівлі палива на місцях є, оскільки тільки в 2016 році місцеві бюджети зросли на 50 мільярдів гривень.

"А нам потрібно рубати схеми, і робити це дуже швидко", - підкреслив глава правітельства.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Шашлики 2.0": Урядовий квартал утік, а як щодо попереджень для решти? - Зоя Казанжи

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:46

"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...

Аналітики The Financial Times підрахували реальний мобілізаційний резерв України

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:19

Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...