Все в межах дипетикету: Президент Естонії протролила Росію

Керсті Кальюлайд назвала РФ "складним сусідом".

Президент Естонії Керсті Кальюлайд. Фото: Sputnik Эстония

Нещодавно, одна з балтійських країн – Естонія, відсвяткувала 100-річчя своєї державності. На сайті Президента Естонії Керсті Кальюлайд з’явилася цікава заява, в якій глава держави розповіла про сусідів своєї країни як про звичайних людей, повідомляють Патріоти України із посиланням на Еспресо TV.

"У нас різні сусіди. Є демократичні, а є не дуже. Соратники по долі з минулого століття і ті, з ким сьогодні ми йдемо в ногу. У нас є і один складний сусід. Але сусід є сусід. Він не залишається без уваги навіть тоді, коли протягом кількох десятиліть нас розчаровує ", - заявила Кальюлайд.

Хоча, президент не уточнила, про якого саме сусіда йдеться, але стає цілком очевидно, що саме про Росію. Адже Естонія має кордон з Латвією на півдні, з Фінляндією на півночі та з Росією - на сході. Тому шляхом виключення з цього ряду можемо зробити висновок, що вміло використаний дипломатичний етикет - велика сила. І нікого не образили, і всім зрозуміло, хто ж такий «складний сусід».

Нагадаємо, що Естонія підтримує західний курс нашої держави – раніше міністр оборони Естонії на Мюнхенській конференції з безпеки висловив переконання, що Україна і Грузія обов'язково будуть в НАТО.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Кремле поняли, что бренд "Путин" для РФ себя уже окончательно исчерпал", - історик Климовський

четвер, 22 жовтень 2020, 12:45

Якщо війна в Карабасі вбила зовнішньополітичну складову доцільності для збереження бренду "Путін", то протести в Хабаровську і революція в Білорусі вбивають і внутрішньополітичну. "Бренд "Путин" потерял окончательно всю свою ценность в глазах кремлёвск...

"НБУ сыграл в "хитросделанного Джо", доверия у Запада после такого решения не будет", - фінансист Фурса

четвер, 22 жовтень 2020, 12:15

Українці завжди цінували можливість кинути іншого. І хитрозробленість для когось із нас може бути зовсім не пороком... "Перераспределение полномочий в Нацбанке таким образом, чтобы сделать из Рожковой свадебного генерала, видится по-разному с разных ст...