Вся суть "русского мира" в одному фото, - Тверський

​Блогер показав знімок, який демонструє тотальну аморальність російського суспільства.

О.Твєрской. Фото: ВК.

Відомий російський блогер Олександр Твєрской заявив, що про "рускій мір" можна розповідати по одній-єдиній фотографії, зробленій на чужій землі. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

Так, на знімку, опублікованому блогером, росіяни фотографуються з уламками збитого ними цивільного літака.

"Якщо коли-небудь хто-небудь запитає мене: "А що таке "рускій мір", розкажи/покажи наочно?". Я не буду нічого говорити, не буду копатися в фотографіях ГУЛАГівського минулого. Покажу запитувачу одну-єдину фотографію. З останнього", - написав він.

"От, скажу, це росіяни фотографуються з уламками збитого ними цивільного літака. Де? На чужій землі, куди вони прийшли вбивати. Чому посміхаються? Так "рускій мір" же", - резюмував Твєрской.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чем Путин ответит Европе на танки, кроме Сталинграда? - Рибніков

середа, 8 лютий 2023, 1:00

Через год после начала Вяликой Отечественной Специальной Военной Операции по демилитарицификации Украины президент России Владимир Путин так ничего всерьез и не начал, из чего лишний раз следует, что у России в рукаве действительно есть что-то такое бо...

"Еще патриарх Алексий II служил в КГБ под поэтическим именем "Дрозд", - блогер-одесит

середа, 8 лютий 2023, 0:28

"Швейцарская франкоязычная газета Le Matin Dimanche опубликовала рассекреченные архивы своих спецслужб про жизненный путь патриарха Кирилла, который в 70-е годы работал Штирлицем на берегу озера Леман. Прикидываясь представителем московского патриарха...