Винахідники створили рукавичку, що перетворює мову жестів на текст на екрані

​Мова жестів зрозуміла далеко не всім, а для багатьох глухих та тим більше глухонімих людей вона залишається єдиним способом спілкування, тому подібна технологія може повністю змінити їх життя.

Перчатка, которая превращает язык жестов в текст на экранеРукавичка складається зі стандартної спортивної рукавички, оснащеної дев'ятьма гнучкими сенсорами, які розташовані над кісточками пальців. Коли користувач згинає пальці, сенсори натягуються, та їх електричний опір йде вгору. Софт використовує ці сигнали для розпізнавання показаного жесту, зазначають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Сенсори руху на тильній стороні долоні «розуміють», знаходиться рука в русі, або вона вже зупинилася, так як це важливо для відмінності букв друг від друга. Всі ці сигнали посилаються через Bluetooth прямо на телефон, який показує, що сказав чоловік.

«Гнучкі сенсори означають те, що ви можете навіть забути, що носите рукавичку», - говорить Тімоті О'Коннор, який розробив пристрій. Саме вони є перевагою нової рукавички в порівнянні з колишніми подібними девайсами, оскільки ті були досить неміцними та часто ламалися. До того ж нова модель споживає мало енергії та не потребує тривалої підзарядки.

Звичайно, софт для подібної рукавички доведеться модифікувати для кожного різновиду мови жестів. До того ж розробники зараз працюють над ще одним застосуванням подібної технології. За допомогою таких рукавичок в майбутньому можна буде управляти роботами, в тому числі надрукованими на 3D-принтері.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перспектива дальнейших действий противника в Восточной и Южной операционных зонах - Машовець

четвер, 7 липень 2022, 10:08

У меня нет сомнения в том, что следующим объектом приложения усилий российского военного командования на Донбассе станет Славянско - Краматорская агломерация. Хотя, по целому ряду признаков, не исключено, что на Харьковском, Криворожском и Николаевском...

"Как Путин сварил истинно Русский Борщ", - Рибніков

четвер, 7 липень 2022, 9:23

В алтайском федеральном бункере президента РФ варили настоящий Русский Борщ из борщевика, пырея и курника с мойвой. Спикер МИД Мария Захарова с саркастической улыбкой, полной презрения к хахлам, ковырялась в дымящемся туеске топором, из которого недавн...