Винахідники створили рукавичку, що перетворює мову жестів на текст на екрані

​Мова жестів зрозуміла далеко не всім, а для багатьох глухих та тим більше глухонімих людей вона залишається єдиним способом спілкування, тому подібна технологія може повністю змінити їх життя.

Перчатка, которая превращает язык жестов в текст на экранеРукавичка складається зі стандартної спортивної рукавички, оснащеної дев'ятьма гнучкими сенсорами, які розташовані над кісточками пальців. Коли користувач згинає пальці, сенсори натягуються, та їх електричний опір йде вгору. Софт використовує ці сигнали для розпізнавання показаного жесту, зазначають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Сенсори руху на тильній стороні долоні «розуміють», знаходиться рука в русі, або вона вже зупинилася, так як це важливо для відмінності букв друг від друга. Всі ці сигнали посилаються через Bluetooth прямо на телефон, який показує, що сказав чоловік.

«Гнучкі сенсори означають те, що ви можете навіть забути, що носите рукавичку», - говорить Тімоті О'Коннор, який розробив пристрій. Саме вони є перевагою нової рукавички в порівнянні з колишніми подібними девайсами, оскільки ті були досить неміцними та часто ламалися. До того ж нова модель споживає мало енергії та не потребує тривалої підзарядки.

Звичайно, софт для подібної рукавички доведеться модифікувати для кожного різновиду мови жестів. До того ж розробники зараз працюють над ще одним застосуванням подібної технології. За допомогою таких рукавичок в майбутньому можна буде управляти роботами, в тому числі надрукованими на 3D-принтері.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Западный поход Путина", - Ілларіонов про нездійсненні мрії Х**ла (карти, відео)

понеділок, 20 січень 2020, 19:00

"Несколько дней тому назад в этом блоге были заданы вопросы "Зачем Путину манипуляции с архивными документами?" и "За что он возненавидел Польшу?" Там также было предложено объяснение того, что именно в сентябрьской резолюции Европарламента вызвало осо...

Скрепний законописець: "Любитель порно занимается правками российской конституции", - експерт

понеділок, 20 січень 2020, 18:53

Дивні новини приходять з Росії. Про це у своєму блозі пише аналітик Агенства міжнародних досліджень Ігор Соловей, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Оказывается, к конституционному перевороту, который реализует Путин, привлекли ряд п...