Вирішили "зняти касу": Терористи "ДНР" розпочали у Горлівці перевірку місцевих підприємців

Одією з причин таких перевірок може бути збір грошей на святкування Дня Перемоги: для роздачі матеріальної допомоги ветеранам, або для власного збагачення "влади".

Окупована Горлівка. Ілюстрація:socportal.info.

В окупованій Горлівці останніми днями "влада" заходилася трусити місцевих підприємців. Про це пише на сторінці у Fаcebook журналіст Микита Сініцин, передають Патріоти України.

"Перевіряти дотримання бізнесом "законодавства ДНР" вийшли практично всі наглядові органи: прокуратура та податкова перевіряють наявність усіх дозвільних документів, особливу увагу приділяють паперам, що стосуються ліцензій, оренди будівель і землі", - повідомляє він.

Зазначається, що особливу увагу приділяють періоду 2014 року. Однак саме в паперах цього періоду найбільша кількість плутанини, бо на початку 2014-го Горлівка ще була неокупованою, з травня, як вважають перевіряючі - стала "ДНР". Таким чином у багатьох підприємців по кілька комплектів документів змінилося у той рік рік і кожен з них автоматично вважається "порушником".

"Скажімо договір оренди на офіс, за законодавством його потрібно реєструвати в тій самій податковій ДНР, але робити це почали в грудні 2014 року, а початок ДНР як держави лічать з травня, виходить тих, хто в цей час працював, можна штрафувати за роботу без реєстрації договору оренди приміщення. Підсумок, від 10 до 20 тисяч рублів штрафу (5-10 тисяч гривень). Виродки, ні щоб "спасибі" сказати, що продовжували працювати під час боїв, плутанини і провозити в місто товари, яких потребували люди", - цитує журналіст одного з місцевих підприємців.

Сініцин зазначає, що впродовж самого лише березня окупованою Горлівкою прокотилася низка подібних "перевірок". На його думку одією з причин цього може бути збір грошей на святкування Дня Перемоги: для роздачі матеріальної допомоги ветеранам, або для власного збагачення "влади".

"Зняти гроші у вигляді штрафів після чого зробити "красивий" жест - оголосити за 2014 рік "податкову амністію" в зв'язку з важким становищем на фронті в той момент (досить екзотична версія чесно кажучи)", - зазначає журналіст.

Також він припускає, що у такий спосіб бойовики хочуть наповнити перманентно порожню казну "ДНР", особливо після зупинки промисловості в зв'язку з блокадою і "націоналізацією". Або ж укотре намагаються зробити "ДНР" самоокупною, а не дотаційною частиною Росії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На які «окупантські» активи накладено, а згодом знято арешти

середа, 7 грудень 2022, 7:55

Суцільні поразки після гучних перемог. З початку повномасштабної збройної агресії 24 лютого 2022 року українські суди постійно виносять рішення про арешт тих чи інших активів, що їх можна ідентифікувати як російські чи білоруські. Команда StateWatch у ...

"Гаряча ніч…": Дніпропетровщину атакували дронами-камікадзе, важкою артилерією та "Ураганами". Збито всі вісім ворожих безпілотників

середа, 7 грудень 2022, 7:45

"Гаряча ніч… Росіяни атакували область дронами-камікадзе, важкою артилерією та "Ураганами". Круто попрацювали військові з повітряного командування "Схід". Збили усі вісім ворожих безпілотників, які ворог скерував на область. Попередньо, то були "Shahe...