Взяли гроші і зникли: Москаль звинуватив підрядників ДФС у крадіжці грантових коштів від ЄС

Кошти були виділені на модернізацію міжнародних пунктів пропуску. Зараз ЄС проводить за фактами зникнення грошей аудит, наголосив голова Закарпатської ОДА.

Геннадій Москаль. Фото:http://zakarpattya.net.ua/

Грантові гроші Європейського союзу, виділені на модернізацію двох міжнародних пунктів пропуску в Закарпатській області так і не були використані. Про це заявив на власному офіційному сайті голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, передають Патріоти України.

За його словами, підрядники Державної фіскальної служби взяли 30% - і втекли, зараз у цій справі проводять аудит.

"Грантові гроші, виділені Євросоюзом на модернізацію двох міжнародних пунктів пропуску, розташованих на Закарпатті ("Ужгород - Вишнє Німецьке" на українсько-словацькому кордоні і "Лужанка - Берегшурань" на українсько-угорському кордоні), так і не використані. Хоча модернізація цих двох МПП значно прискорила б пропуск туристів як з боку України, так і в зворотному напрямку. Підрядники, яких підшукала ДФС, взяли 30% грошей і зникли. Зараз ЄС проводить за даними фактами аудит", - заявив Москаль.

Глава ОДА додав, що з 2015 року домагається відкриття 19-ти нових пунктів пропуску з країнами Євросоюзу: 8 - з Угорщиною, 6 - з Румунією, 4 - зі Словаччиною та 1 - з Польщею. За його словами, місцева влада неодноразово зверталася з цього приводу до Кабміну, а також окремі міністерства та ДФС.

"На наші звернення накладалися резолюції "До виконання", "Терміново розглянути" тощо, але реальної роботи зроблено не було. Вдалося домовитися про відкриття лише одного МПП - "Велика Паладь - Нодьгодош" на українсько-угорському кордоні", - зазначив Москаль.

Він також заявив, що Закарпатська ОДА на своєму рівні вичерпала всі можливості для відкриття нових пунктів пропуску на кордоні України і Євросоюзу.

Слід нагадати, що в листопаді минулого року Угорщина виділила Україні 50 млн євро на розвиток прикордонної інфраструктури.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як Україна може реалізувати свій величезний потенціал у виробництві водню

вівторок, 21 вересень 2021, 6:50

Берлін зобов'язався підтримати перехід Києва на поновлювані джерела енергії, включаючи створення "Зеленого фонду", і розвивати двосторонні проекти в сфері енергетики. "По итогам сделки с Вашингтоном, Берлин обязался поддержать переход Киева на возобнов...

Брати в оптику бачать ті самі ворожі укріплення: Донецька родина, у якій проти окупантів воювали всі (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 6:30

Неймовірна історія донецької родини, у якій за батьківщину, проти московитської орди, воювали геть усі. Двоє братів воюють поруч, але жодного разу так і не зустрілися. Вони захищають свій дім у буквальному розумінні того висловлювання, передають Патріо...