"З путінською Росією хочуть дружити або бандити, або ідіоти", - Портников

Як би не склалася доля Ніколаса Мадуро - він все одно не зможе керувати Венесуелою.
Ніколас Мадуро та Володимир Путін. Фото: АР.

"Є дивовижний збіг в тому, що у день, коли в Києві суд почав оголошувати вирок Віктору Януковичу, у Каракасі сотні тисяч людей вийшли на протести проти політики іншого путінського улюбленця - президента Ніколаса Мадуро. Здавалося б, різні континенти, різні народи, різні історії - а сутність одна", - пише оглядач Віталій Портников у своїй статті, передають Патріоти України, та продовжує:

"І ця сутність - прагнення встановити нічим не обмежену владу купки пройдисвітів. В Україні все це відбувалося під сурдинку "стабілізації", поліпшення відносин із сусідами та іншої нісенітниці - а призвело до повного розграбування країни, до такого економічного падіння, від якого ми досі не можемо видужати. У Венесуелі говорили про боротьбу з корупцією, допомогу бідним - а отримали порожні полиці і втечу мільйонів з країни. І була в усьому цьому головна об'єднуюча ланка - Путін.

Саме Путін, хворий на манію величі, не здатний усвідомити реальні можливості своєї бідної архаїчної країни, робить все можливе для підтримки неефективних режимів. Ганявся за Януковичем з п'ятьма мільярдами, тепер наздогнав Мадуро і сунув йому ці п'ять мільярдів. Іноді здається, що росіяни щиро не розуміють: у країнах, якими керують бандити і ідіоти, будь-які мільярди миттєво йдуть в пісок. Ну і в кишені бандитів і ідіотів. А визначити бандитів і ідіотів не дуже складно. З путінською Росією хочуть дружити або бандити, або ідіоти.

Тому - як би не склалася доля Ніколаса Мадуро - він все одно не зможе керувати Венесуелою. Максимум - це утримає владу за допомогою гармат і танків і перетворить країну на війну, як уже зробив із Сирією інший улюбленець Путіна - "м'ясник" Башар Асад. Але у дружбі з Росією, на російські поцуплені гроші, не можна побудувати процвітаючу стабільну державу, забезпечити людям нормальне життя. Приклад - Україна Януковича. Приклад - Венесуела Мадуро. Приклад - Білорусь Лукашенка. Приклад - Придністров'я. Приклад - Абхазія. Приклад - Південна Осетія. Приклад - окупований Донбас. Приклад - анексований Крим. Приклад - сама Росія".

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "У Зеленского хотят, чтоб армия присягнула лично ему, а не народу Украины", - волонтер Донік

п’ятниця, 3 липень 2020, 14:00

Інсайд, котрий поширила відома журналістка напередодні інавгурації шостого президента у травні 2019 року, неабияк схвилював військових, волонтерів та інших патріотів, знайомих зі змістом та значенням військової присяги. Штатная пиарщица Коломойского, К...

"Наш враг - не Путин. Враг - это вся Россия", - Сазонов

п’ятниця, 3 липень 2020, 13:58

Давайте відкинемо ілюзії про нездатність домовлятися українських лідерів або "злого Путіна". "Что это значит для нас? Ничего хорошего точно. Единственный бонус - может у некоторых в нашей стране немного просветления в голове будет? И дойдет, что наш вр...