"За ребят, погибших вчера": Український боєць розповів, як з побратимами знищив снайперів терористів

Одним із снайперів виявилася жінка з мішком, набитим дивними медпрепаратами.

Ілюстрація:lviv.depo.ua

Українські бійці заявили, що помстилися снайперам "ополченців ЛНР" за вбивство своїх товаришів напередодні. За наводкою від розвідки вони розстріляли будівлю, звідки по них працювали два снайпери противника. Обшукавши тіла, документів не знайшли, проте натрапили на ліки, яких раніше не бачили. Про це написав у своєму Facebook ЗСУ Ігор Грег, інформують Патріоти України.

Грег повідомив, що основну частину втрат ВСУ в Луганській області несуть через снайперів бойовиків. Тому його група отримала вузьконаправлене завдання на їх ліквідацію.

"Разведка доложила откуда бьёт.....заняли 3 позиции...3 "плётки" по паре Укро-Американцев к каждой, и как только дыровская мразь засветилась, ударили с трёх сторон, 50м калибром лупили так, что стены дома, где они засели, крошились, как печенье........там живого места нет.....с особым остервенением уничтожили...за ребят, погибших вчера", - розповів Грег.

За його словами, після стрілянини українські бійці обшукали будівлю і знайшли там два тіла, одне з яких за ознаками було жіночим. Особи загиблих снайперів їм встановити не вдалося, документів при них не було. "Зачистили дом,защищать там правда было нечего, два тела, вернее то что от них осталось, снайпер была самка, особу установить не удалось, ни жетонов, ни документов не было" - повідомив боєць.

Також боєць уточнив, що біля снайперки знайшли дивні медпрепарати:"У снайперши был полный рюкзак медикаментов,все очень странные,забрали,передадим кому надо,один препарат очень странный,не характерный для военных", - повідомив Грег.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Таємниця київського пам'ятника Богдана Хмельницького: Куди насправді вказує булава гетьмана і чому так

середа, 24 червень 2026, 12:28

Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі – один із найвідоміших і давніх символів Києва. Проте навколо постаті гетьмана на коні вже понад століття точаться гарячі суперечки. Головне питання, яке хвилює киян та туристів: куди саме Хмельницьки...

Логістична анаконда стискає кільця: Російські війська втратили можливість проводити наступальні дії на території Приазовʼя, - керівник Центру вивчення окупації

середа, 24 червень 2026, 9:35

Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...