Геть кремлівську пропаганду: У зоні АТО почали глушити сигнали російських та сепаратистських каналів

Із запуском цієї системи під інформаційний захист потрапляють українці, які проживають у 150 населених пунктах Донбасу.

Ілюстрація:5 ua У зоні проведення антитерористичної операції запустили систему протидії антиукраїнському мовленню. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила народний депутат від фракції "Народного фронту" Вікторія Сюмар, передають Патріоти України.

"Генерал Євдоченко сьогодні включив під час наради, яку вів особисто президент Порошенко. Російський сигнал сьогодні приглушується в зоні АТО, натомість посилюється мовлення українських телеканалів", - написала Сюмар.

Зазначається, що обладнання розроблене українськими військовими і було випробувано в Покровську. Кошти на його закупівлю й установку виділив Кабінет міністрів із резервних фондів за зверненням РНБО.

"Система блокує аналогові, цифрові, телевізійні сигнали, які надходять із непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, зокрема, блокується понад 40 каналів російського і сепаратистського телебачення. Система стане ефективним інструментом протидії інформаційній експансії та поширенню російської пропаганди в зоні АТО", - повідомив генерал-доповідач у ході засідання Військового кабінету, передає Інтерфакс.

Він особливо підкреслив, що із запуском цієї системи під інформаційний захист потрапляють українці, які проживають у 150 населених пунктах Донбасу.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а