Геть кремлівську пропаганду: У зоні АТО почали глушити сигнали російських та сепаратистських каналів

Із запуском цієї системи під інформаційний захист потрапляють українці, які проживають у 150 населених пунктах Донбасу.

Ілюстрація:5 ua У зоні проведення антитерористичної операції запустили систему протидії антиукраїнському мовленню. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила народний депутат від фракції "Народного фронту" Вікторія Сюмар, передають Патріоти України.

"Генерал Євдоченко сьогодні включив під час наради, яку вів особисто президент Порошенко. Російський сигнал сьогодні приглушується в зоні АТО, натомість посилюється мовлення українських телеканалів", - написала Сюмар.

Зазначається, що обладнання розроблене українськими військовими і було випробувано в Покровську. Кошти на його закупівлю й установку виділив Кабінет міністрів із резервних фондів за зверненням РНБО.

"Система блокує аналогові, цифрові, телевізійні сигнали, які надходять із непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, зокрема, блокується понад 40 каналів російського і сепаратистського телебачення. Система стане ефективним інструментом протидії інформаційній експансії та поширенню російської пропаганди в зоні АТО", - повідомив генерал-доповідач у ході засідання Військового кабінету, передає Інтерфакс.

Він особливо підкреслив, що із запуском цієї системи під інформаційний захист потрапляють українці, які проживають у 150 населених пунктах Донбасу.

На вертольотах МВС людей можна було доправити просто в санаторій Нових Санжарів й уникнути конфлікту. Але цього чомусь не зробили

вівторок, 25 лютий 2020, 20:45

Не варто забувати, що все це відбулося на тлі розмов про можливу відставку Кабінету Міністрів. Сама ситуація в Санжарах б'є по суб'єктності не лише президента та уряду, а й по суб'єктності держави. Було створено вкрай негативну для міжнародного іміджу наш

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер