Геть кремлівську пропаганду: У зоні АТО почали глушити сигнали російських та сепаратистських каналів

Із запуском цієї системи під інформаційний захист потрапляють українці, які проживають у 150 населених пунктах Донбасу.

Ілюстрація:5 ua У зоні проведення антитерористичної операції запустили систему протидії антиукраїнському мовленню. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила народний депутат від фракції "Народного фронту" Вікторія Сюмар, передають Патріоти України.

"Генерал Євдоченко сьогодні включив під час наради, яку вів особисто президент Порошенко. Російський сигнал сьогодні приглушується в зоні АТО, натомість посилюється мовлення українських телеканалів", - написала Сюмар.

Зазначається, що обладнання розроблене українськими військовими і було випробувано в Покровську. Кошти на його закупівлю й установку виділив Кабінет міністрів із резервних фондів за зверненням РНБО.

"Система блокує аналогові, цифрові, телевізійні сигнали, які надходять із непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, зокрема, блокується понад 40 каналів російського і сепаратистського телебачення. Система стане ефективним інструментом протидії інформаційній експансії та поширенню російської пропаганди в зоні АТО", - повідомив генерал-доповідач у ході засідання Військового кабінету, передає Інтерфакс.

Він особливо підкреслив, що із запуском цієї системи під інформаційний захист потрапляють українці, які проживають у 150 населених пунктах Донбасу.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при