Заборона залізничного сполучення з Росією: "Нова ініціатива міністра інфраструктури - нагальна потреба чи політична приманка?" - Фесенко

Закриття залізничного сполучення не створить великих проблем – хто захоче, той поїде. Та все ж виникнуть деякі прикладні труднощі. А тоді будуть проклинати, на жаль, не міністра Омеляна, а українську державу, вважає політолог.

Ілюстрація:capital.ua

"Наразі для закриття залізничного сполучення з Москвою не бачу ні практичної необхідності з точки зору національної безпеки, ні соціальних чи економічних причин." Про це пише політолог, директор Центру політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, передають Патріоти України, продовжуючи:

Приміром, ті ж самі грузини, які не мають дипломатичних відносин з Росією, мають пряме авіасполучення та активно розвивають туризм. Вони на цьому заробляють. Інша річ, що у них зараз немає військового конфлікту з Росією, як у нас.

Та все одно я вважаю, що потрібно йти не шляхом обмежень і заборон, а шляхом посилення безпеки. На разі саме через офіційні шляхи сполучення та офіційні пункти контролю не спостерігається потоку якихось загроз для безпеки країни.

Та наближаються вибори, тому політики можуть використовувати такі теми для самопіару. Хоча не впевнений, що подібні ходи приваблюватимуть виборця, декого навпаки налаштують проти конкретної сили. Але в даному випадку йдеться про стиль міністра Омеляна – він дуже схильний до таких речей.

На мій погляд, було б краще якби всі урядовці зараз більш активно та системно працювали над іншими болючими питаннями. Ми вже два конфлікти програли Росії в СОТ – ось над цим треба працювати.

Закриття залізничного сполучення не створить великих проблем – хто захоче, той поїде. Та все ж виникнуть деякі прикладні труднощі. А тоді будуть проклинати, на жаль, не Омеляна, а українську державу.

Тому слід або детально пояснити, чому це необхідно робити, і яку економічну користь це принесе, або припинити ускладнювати ситуацію, яка і без того не проста.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Полюбовный гамбит, или Какую игру ведут в Идлибе Путин и Эрдоган", - експерт

четвер, 27 лютий 2020, 16:12

"Эрдоган не может уступить Путину Идлиб, а Путин не может смириться с присутствием там неподконтрольных Дамаску протурецких властей", - пише у своєму блозі Сергій Ільченко, передають Патріоти України, і продовжує:. "После того, как нараставшая нескольк...

Хіти тижня. Поки Зе-команда переживає шок: "Можно как угодно к нему относиться, но факт остается фактом", - Береза похвалив Авакова

четвер, 27 лютий 2020, 16:00

Борислав Береза висловив думку, що на тлі "дитячого садку Кабміну". Арсен Аваков виглядає дорослою людиною. "Кстати, единственным человеком, который показал, что может работать в экстремальных условиях, оперативно принимать решения и добиваться результ...