Заборона залізничного сполучення з Росією: "Нова ініціатива міністра інфраструктури - нагальна потреба чи політична приманка?" - Фесенко

Закриття залізничного сполучення не створить великих проблем – хто захоче, той поїде. Та все ж виникнуть деякі прикладні труднощі. А тоді будуть проклинати, на жаль, не міністра Омеляна, а українську державу, вважає політолог.

Ілюстрація:capital.ua

"Наразі для закриття залізничного сполучення з Москвою не бачу ні практичної необхідності з точки зору національної безпеки, ні соціальних чи економічних причин." Про це пише політолог, директор Центру політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, передають Патріоти України, продовжуючи:

Приміром, ті ж самі грузини, які не мають дипломатичних відносин з Росією, мають пряме авіасполучення та активно розвивають туризм. Вони на цьому заробляють. Інша річ, що у них зараз немає військового конфлікту з Росією, як у нас.

Та все одно я вважаю, що потрібно йти не шляхом обмежень і заборон, а шляхом посилення безпеки. На разі саме через офіційні шляхи сполучення та офіційні пункти контролю не спостерігається потоку якихось загроз для безпеки країни.

Та наближаються вибори, тому політики можуть використовувати такі теми для самопіару. Хоча не впевнений, що подібні ходи приваблюватимуть виборця, декого навпаки налаштують проти конкретної сили. Але в даному випадку йдеться про стиль міністра Омеляна – він дуже схильний до таких речей.

На мій погляд, було б краще якби всі урядовці зараз більш активно та системно працювали над іншими болючими питаннями. Ми вже два конфлікти програли Росії в СОТ – ось над цим треба працювати.

Закриття залізничного сполучення не створить великих проблем – хто захоче, той поїде. Та все ж виникнуть деякі прикладні труднощі. А тоді будуть проклинати, на жаль, не Омеляна, а українську державу.

Тому слід або детально пояснити, чому це необхідно робити, і яку економічну користь це принесе, або припинити ускладнювати ситуацію, яка і без того не проста.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Колишній віце-прем'єр розповів, якою має бути мінімальна зарплата (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 17:50

За словами колишнього урядовця, в Україні сьогодні створені умови для підвищення мінімальних зарплат до рівня 6500-7000 грн. Про це в ефірі ObozTV заявив колишній віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, коментуючи заплановане на 2020 рік підвищення...

Покайтесь, грішники!: На Росії дотла згорів храм РПЦ (фото, відео)

неділя, 15 вересень 2019, 17:38

Дерев'яна будівля згоріла буквально за 20 хвилин. У неділю, 15 вересня, в селищі Верхня Сисерть у Свердловській області (Росія) дотла згорів храм Російської православної церкви. Фото і відео з місця НП опублікували місцеві жителі в соцмережах, передают...