"Вплив на нього здатний в буквальному сенсі" позбавити пам'яті ", - сказано в дослідженні.
Згідно з лабораторними даними, для утворення спогадів необхідна експресія певних генів, яка контролюється ферментом ACSS2 - він впливає на гени, пов'язані з пам'яттю, а також регулює створення нових синаптичних зв'язків.
В ході експериментів на мишах вдалося встановити, що зниження концентрації ACSS2 сприяло "вимикання" процесів запам'ятовування.
"Всі гризуни були розділені на 2 групи: кожній групі показали м'яч і запропонували пограти з ним. У першої групи рівень ACSS2 був в нормі, у другій - цей фермент відсутній. На наступний день миші з нормальним вмістом ферменту не виявляли інтересу до м'яча, так як бачили його напередодні, а от ті, у кого рівень ACSS2 був знижений, цікавилися іграшкою так само, як і в перший раз ", - наголошується в дослідженні.
Як відомо, експресія генів - це процес, в ході якого спадкова інформація від гена (послідовності нуклеотидів ДНК) перетворюється в функціональний продукт - РНК або білок.
Радниця очільника Офісу президента України Даша Зарівна показалася в дорогому вінтажному піджаку від відомого закордонного бренду. На це звернула увагу українська блогерка Harley Quinn, передають Патріоти України. Блогерка зауважила, що Зарівна одягла ...
Зміст. 1.Фактори, використані РФ в "промисловій мобілізації"2.Механізми "промислової мобілізації" військово-промислового комплексу РФ3.Стан "промислової мобілізації" в Україні та в країнах Заходу4.Що мають зробити Україна та країни-партнери. Матеріал ...