В Америці учений з Медичної школи Перельмана при Університеті Пенсільванії під час проведення експериментів виявив фермент, відповідальний за довгострокове зберігання спогадів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"Вплив на нього здатний в буквальному сенсі" позбавити пам'яті ", - сказано в дослідженні.
Згідно з лабораторними даними, для утворення спогадів необхідна експресія певних генів, яка контролюється ферментом ACSS2 - він впливає на гени, пов'язані з пам'яттю, а також регулює створення нових синаптичних зв'язків.
В ході експериментів на мишах вдалося встановити, що зниження концентрації ACSS2 сприяло "вимикання" процесів запам'ятовування.
"Всі гризуни були розділені на 2 групи: кожній групі показали м'яч і запропонували пограти з ним. У першої групи рівень ACSS2 був в нормі, у другій - цей фермент відсутній. На наступний день миші з нормальним вмістом ферменту не виявляли інтересу до м'яча, так як бачили його напередодні, а от ті, у кого рівень ACSS2 був знижений, цікавилися іграшкою так само, як і в перший раз ", - наголошується в дослідженні.
Як відомо, експресія генів - це процес, в ході якого спадкова інформація від гена (послідовності нуклеотидів ДНК) перетворюється в функціональний продукт - РНК або білок.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...