В Америці учений з Медичної школи Перельмана при Університеті Пенсільванії під час проведення експериментів виявив фермент, відповідальний за довгострокове зберігання спогадів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"Вплив на нього здатний в буквальному сенсі" позбавити пам'яті ", - сказано в дослідженні.
Згідно з лабораторними даними, для утворення спогадів необхідна експресія певних генів, яка контролюється ферментом ACSS2 - він впливає на гени, пов'язані з пам'яттю, а також регулює створення нових синаптичних зв'язків.
В ході експериментів на мишах вдалося встановити, що зниження концентрації ACSS2 сприяло "вимикання" процесів запам'ятовування.
"Всі гризуни були розділені на 2 групи: кожній групі показали м'яч і запропонували пограти з ним. У першої групи рівень ACSS2 був в нормі, у другій - цей фермент відсутній. На наступний день миші з нормальним вмістом ферменту не виявляли інтересу до м'яча, так як бачили його напередодні, а от ті, у кого рівень ACSS2 був знижений, цікавилися іграшкою так само, як і в перший раз ", - наголошується в дослідженні.
Як відомо, експресія генів - це процес, в ході якого спадкова інформація від гена (послідовності нуклеотидів ДНК) перетворюється в функціональний продукт - РНК або білок.
У 2019 році після президентських і парламентських виборів українці розписалися в тому, що їм потрібний персоналістський режим білоруського типу. Про це сказав журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України. "Тут (в Україні, - ред), в принципі,...
Сили оборони знищили російського окупанта – Сергія Патюкова, повідомляють Патріоти України. Сергій Патюков із серпня 2023 року вирушив добровольцем брати участь у злочинній війні проти України. До війни він одинадцять років був вчителем фізичної культу...