"Захоплення влади за 30 грн. Рентабельно": Журналіст розповів, як українські діти змалку вчаться корупції

В одній з шкіл під Києвом 9-річна дівчинка скупила голоси однокласників заради власної мрії стати старостою класу.

Ілюстрація:economos

В одній зі шкіл під Києвом маленька дівчинка змогла стати старостою класу, скупивши голоси однокласників. Про це написав журналіст Єгор Чечеринда у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"У моєї знайомої 9-річна племінниця в Вишневому під Києвом дуже хотіла стати старостою свого класу в школі. Але програла вибори. Втім, винахідлива дівчинка не полишила своєї мрії, сказавши батькам: "Нічого, наступного року я роздам всім їм по одній гривні і мене обов'язково оберуть. Так і сталося", - написав Чечеринда.

У мережі бурхливо обговорюють пост журналіста:

"Захоплення влади за 30 грн. Рентабельно"; "Даєш знання корупції з дитинства"; "А приклад є у кого брати. Діти ж ростуть не в вакуумі, все бачать, навіть гостріше, ніж ми, дорослі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Таіланд провів масштабні маневри з українською бронетехнікою (фото)

неділя, 21 липень 2019, 10:37

Таїланд продовжує активну експлуатацію українських танків БМ «Оплот-Т» та сімейства бронемашин на базі вітчизняної моделі БТР-3. Так, 14 травня ц.р. відбулися чергові спільні навчання підрозділів Королівського корпусу морської піхоти, Сухопутних військ...

Експерт склав психологічний портрет Михайла Саакашвілі

неділя, 21 липень 2019, 10:31

У демократичному суспільстві виборець має право знати сильні і слабкі сторони провідних політиків. "Полагая, что в демократическом обществе избиратель вправе знать сильные и слабые стороны ведущих политиков, в далёком в 2006 году я составил психологиче...