"Захоплення влади за 30 грн. Рентабельно": Журналіст розповів, як українські діти змалку вчаться корупції

В одній з шкіл під Києвом 9-річна дівчинка скупила голоси однокласників заради власної мрії стати старостою класу.

Ілюстрація:economos

В одній зі шкіл під Києвом маленька дівчинка змогла стати старостою класу, скупивши голоси однокласників. Про це написав журналіст Єгор Чечеринда у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"У моєї знайомої 9-річна племінниця в Вишневому під Києвом дуже хотіла стати старостою свого класу в школі. Але програла вибори. Втім, винахідлива дівчинка не полишила своєї мрії, сказавши батькам: "Нічого, наступного року я роздам всім їм по одній гривні і мене обов'язково оберуть. Так і сталося", - написав Чечеринда.

У мережі бурхливо обговорюють пост журналіста:

"Захоплення влади за 30 грн. Рентабельно"; "Даєш знання корупції з дитинства"; "А приклад є у кого брати. Діти ж ростуть не в вакуумі, все бачать, навіть гостріше, ніж ми, дорослі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Загострення на Донбасі - це частина більш глобальної російської гри, - Андрій Цаплієнко

вівторок, 18 лютий 2020, 23:16

Загострення пов'язане із загальною ситуацією, в якій опинилися Росія і Україна. "Сьогоднішнє загострення на Донбасі — частина більш глобальної російської гри. Називати подію, що відбулася «наступом» не зовсім коректно. Так, це спроба просування військ...

"Наступление оккупантов на Донбассе. Чего хочет Путин", - аналітик

вівторок, 18 лютий 2020, 21:59

Найгірше, що може зробити Зе-команда, - заявити, що Україна вийде з мінських домовленостей. "Наступление российской оккупационной армии в районе Золотого, начавшееся утром 18 февраля, отнюдь не случайный инцидент. Все гораздо хуже: это заранее продуман...