"Захоплення влади за 30 грн. Рентабельно": Журналіст розповів, як українські діти змалку вчаться корупції

В одній з шкіл під Києвом 9-річна дівчинка скупила голоси однокласників заради власної мрії стати старостою класу.

Ілюстрація:economos

В одній зі шкіл під Києвом маленька дівчинка змогла стати старостою класу, скупивши голоси однокласників. Про це написав журналіст Єгор Чечеринда у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"У моєї знайомої 9-річна племінниця в Вишневому під Києвом дуже хотіла стати старостою свого класу в школі. Але програла вибори. Втім, винахідлива дівчинка не полишила своєї мрії, сказавши батькам: "Нічого, наступного року я роздам всім їм по одній гривні і мене обов'язково оберуть. Так і сталося", - написав Чечеринда.

У мережі бурхливо обговорюють пост журналіста:

"Захоплення влади за 30 грн. Рентабельно"; "Даєш знання корупції з дитинства"; "А приклад є у кого брати. Діти ж ростуть не в вакуумі, все бачать, навіть гостріше, ніж ми, дорослі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Любителям "ДНР/ЛНР": эти кадры для вас, если вы еще верите, что РФ вас не бросит", - блогер (відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 17:00

"Карьера бомжа и попрошайки - все, на что оказался способен бывший донбасский "ополченец", поехавший покорять Москву. Поучительную историю предателя описал блогер с ником Дежурный по дЫнЫрЫ. А экс-"ополченец" - его одноклассник, решивший повоевать за "...

"Смерть комбрига 128 бригади потрібно записувати Зеленському в ціну за розведення військ", - Арестович

вівторок, 19 листопад 2019, 16:45

"По неофициальной информации, полковник Коростелев подорвался на мине при осмотре новых позиций для отведения подразделений бригады", - пише у своєму блозі Олексій Арестович. "Это второй комбриг ВСУ, павший на этой войне.Первым был комбриг-51, полковни...