Захоплений Росією Крим і сепаратист "Гоблін": У 2013 році Спілберг написав пророчий сценарій - Рабинович

Відомий кінематографіст відмовився від екранізації свого дітища через його явної фантасмагоричности - вирішили, що касових зборів на таку «явну нісенітницю» не буде.

Сергій Аксьонов

Про це пише відомий російський економіст і блогер Слава Рабинович, відзначають «Нескучные новости».- В декабре 2013 года Стивен Спилберг закончил работу над сценарием фантастического триллера, но так и не снял этого фильма: он и его партнёры-продюссеры Джеффри Катценберг и Дэйвид Геффен посчитали, что полная фантасмагоричность сценария сделает картину коммерчески провальной. А в сценарии дело обстояло так.

Российские оккупанты аннексируют Крым у Украины в марте 2014 года. Украина продолжает снабжать там электроэнергией сказочного персонажа по кличке "Гоблин", а также российские оккупационные войска, включая весь Черноморский ВМФ РФ, до ноября 2015 года.

Надо же иметь такое воображение! Чего только не выдумает Спилберг! Хорошо, что фильм так и не был снят. А то пришлось бы его запрещать в Украине, как "Бората" в Казахстане...

Кадр из мультика "Киевская Русь"

В коментарии к публикации Рабиновича одна из читательниц дала свое уточнение по этой удивительной истории:

- Спилберг хотел снять продолжение фантастического фильма " Гремлины",который имел большой успех 20 лет назад. На этот раз сотни зеленых монстров гремлинов захватывают Крым.Он планировал заменить название фильма на " Гоблины".

Как известно Глава аннексированного Крыма Сергей Аксенов в годы бандитской молодости приобрел среди своих коллег прозвище «Гоблин». Так его за глаза до сих пор и называют.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Новий транш, кажете? - МВФ ''віддав'' украдений Крим Росії

п’ятниця, 16 листопад 2018, 11:58

Міжнародний валютний фонд (МВФ) опублікував осінній Огляд регіональної економіки Європи, у якому вказав економічні показники анексованого Криму російськими. Відповідна карта була оприлюднена на його офіційному сайті. Півострів на ній зображений як част...

"Ніхто не звертався": Тіло керченського стрільця досі залишається в морзі

п’ятниця, 16 листопад 2018, 11:50

Усі особи, які загинули внаслідок вибухів і стрілянини в коледжі, поховані. Непохованими залишається тільки сам нападник. 18-річного Владислава Рослякова, який 17 жовтня влаштував вибух і стрілянину в політехнічному коледжі Керчі, досі не поховали. Про...