Захистити наше майбутнє: "Гомодиктатура. Як розбещувати дітей. Гендерна ідеологія потроху проникла у наше суспільство і добралась до шкіл", - дружина секретаря РНБО

На переконання автора, впливові сили в міжнародних організаціях підмінили поняття свободи вибору пропагандою та нав'язуванням гомосексуалізму на рівні виховних закладів.

Ганна Турчинова. Фото: соцмережі.

"Гендерна ідеологія потроху проникла у наше суспільство і добралась до шкіл. І якщо хтось асоціює слово гендер із рівністю прав чоловіків та жінок, то він помиляється. Бо основною метою є подолання гетеросексуальності та створення нового типу людини, яка наділена свободою обирати та втілювати в життя свою сексуальну ідентичність незалежно від біологічноі статі", - пише Ганна Турчинова у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"Маніпулюючи поняттям "свобода", представники цієіі ідеологіі створили своє дуже посильне лоббі у ООН та ЄС і почали наступ на традиційні цінності - духовність, сім'ю, повагу до літніх людей, роль батьків, розуміння своєі приналежності до тієї статі, яка була в тебе від народження, роль чоловіка та жінки у суспільстві. Тобто того, що є визначальним у будь-якому не тільки демократичному, але і духовному суспільстві. Більше того. Вони чомусь, вирішили, що в них є абсолютне право вказувати усім іншім як треба жити, як виховувати дітей і , навіть, які слова можна використовувати , а які ні. Зауважу, що мова не йде про нецензурну лексику. Але і це не все. Вони вирішили, що мають право займатись рецензуванням шкільних підручників, вносити правки та надавати поради, що на їх думку треба змінити.

А зараз конкретика. Є в нас така собі державна установа ‚ Інститут модернізаціі змісту освіти‘, яка, судячи із сайту, займається рецензуванням шкільних підручників. При цій установі працює антидискримінаційна комісія, яка і лобіює гендерну ідеологію. Наведу вам декілька прикладів висновків рецензування цієі комісії.

ВИСНОВОК АНТИДИСКРИМІНАЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

на електронну версію проекту підручника

«Я досліджую світ. Частина 1». підручник інтегрованого курсу

для 1 класу

закладів загальної середньої освіти»

(код – 3111; обсяг – 108 с. комп’ютерного набору).

А зараз подивимиось, хто входить до складу цієі комісії. Загальна кількісь - 21 особа. З них - 12 осіб із науковими ступенями ( філологи, філософи, соціологи, юристи та педагоги), жодного доктора наук, решта , взагалі, невідомо хто. Бо хто ці люди і чому вони вирішили, що вони якійсь експерти- сказати важко. Які в них є наукові праці- теж невідомо. Проаналізувавши цю експертну раду, піймала себе на думці, що зараз в експерти йдуть усі кому не лінь. Тут ви побачите і лаборантів ( правда невідомо , навіть, якої кафедри), і вчителів якогось гендерного інформаційно- аналітичного центру‘ Крона‘ ( що це за центр?), і асистентку факультету соціологіі, і благодійну організацію ‚ Мережа‘ ( знов питання- що це?), і координатора від Амнесті Інтернешнл, і завідувача бібліотеки. В мене питання : ХТО ЦІ ЛЮДИ? Чому вони мають право проводити рецензування підручників? Чому, взагалі, підручники мають проходити незрозумілу гендерну експертизу? Хто обирав ціх людей і за яким принципом це здійснювалось ?

Чому ніхто не спитав батьків чи згодні вони бути не батьками, а якимось Родичем 1 та Родичем 2?

Найстрашніше те, що гендерна ідеологія направлена на ліквідацію класичноі моделі сім‘і. В дітях руйнуеться орієнтація на шлюб і сім‘ю, на обов‘зки перед своіми батьками і дітьми. Хто вирішив , що традиційні ролі жінкі і чоловіка в сім‘і - це погано?

В Украіні швидкість населення скорочується просто катастрофічними темпами. За останніми данними нас вже тільки 42 мільйони. Гендерна ідеологія руйнує сім'ю, як оплот любові, безпеки , надійності, захисту, розуміння і духовного тепла. В країні, яка у прямому сенсі , захищає свою територію, яка захищає своє право на існування, відстоює свою ідентичність, де на фронті гинуть чолвіки та жінки, розповсюджувати цю антинаукову ідеологію, яка веде виключно до одного - вимиранню - це просто злочин.

Сподіваюсь, що батьки не залишаться осторонь, бо інакше з вересня вашим дітям розкажуть, що ви вже не батьки. Сподіваюсь, що і уряд разом із президентом покладуть край цьому мракобєсію. Інакше ми скоро побачимо содом і гомору наживо.

Шановні чиновники з МОН України, ви вважаєте, що саме це є нормою? Ви вважаєте, що саме ці люди можуть виховувати дітей і розказувати нам про гендерну рівність?".

Джерело: Цензор.НЕТ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україна матиме лише одну спробу великого контрнаступу, другого шансу може і не бути - військовий експерт

вівторок, 21 березень 2023, 19:53

Літаки F-16 могли б дуже допомогти Україні в контексті великого контрнаступу. Днями президент Чехії Петр Павел висловився про те, що Україна матиме лише одну спробу великого контрнаступу. Військовий експерт Павло Нарожний пояснив, що президент Чехії вк...

"Ти говори-говори": Політолог звернув увагу на важливі моменти зустрічі Сі Цзіньпіна та Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 13:53

Після першого дня візиту президента Китаю Сі Цзіньпіна до Москви стало зрозуміло, що старший партнер приїхав до молодшого. Російський диктатор Володимир Путін вже грає роль підкореного, передають Патріоти України. "Вираз обличчя Сі в деякі моменти нага...