"Запомнят Путина не по мосту в Крым", - український журналіст

Запам'ятають Путіна не по мосту в Крим - а по знищеному російською агресією Донбасу, по тисячам убитих українців, по тисячам росіян, обдурених пропагандою і знищених в бою захисниками України.
Путін на Кримському мості. Фото: соцмережі.

"Советский Союз вбухал десятки миллиардов долларов для построения коммунизма в оккупированных странах Восточной Европы. Под дулом советских танков там даже проводили "выборы", осуществляли "стройки века", "единодушно одобряли политику партии". Пришло время – и в один момент кран закрылся, СССР умер, а все просоветские режимы были мгновенно сметены в мусорный бак истории", - пише український журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Сколько бы миллиардов долларов Путин ни вбухал в украинский Крым, сколько бы мостов, дорог и военных баз не построил, Россия уйдет с оккупированной территории, и украинская власть и украинские законы вернутся.

Но запомнят Путина не по мосту в Крым – а по уничтоженному российской агрессией Донбассу, по тысячам убитых украинцев, по тысячам россиян, оболваненных пропагандой и уничтоженных в бою защитниками Украины. И еще – как показал опыт Афганистана, развязанная война всегда возвращается в дом агрессора".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Будь-яка "жорстка відповідь" Росії вдарить по ній самій. Єдине, що РПЦ може зробити, - піти у розкол", - російський історик

понеділок, 22 жовтень 2018, 3:00

Історик вважає, що жодної "жорсткої відповіді" від Москви бути не може. В українському питанні Константинополь правий за всіма канонами. Після України наступною може стати Білоруська церква. Обіцяної Російською православною церквою "жорсткої відповіді"...

Коли Москва горить "блакитним полум'ям": "Помилка резидента", - журналіст

понеділок, 22 жовтень 2018, 0:30

Не лише в медіаспільноти, а й у багатьох лідерів суспільної думки публічні пояснення Сергія Семочка не викликали довіру, а формат їх представлення громадськості посилив обурення. "Скандал навколо першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки, ек...