19 січня 1903 року на 84-му році життя, пішов з життя київський підприємець та меценат Микола Терещенко. Два дні Київ прощався з людиною, яка так багато для нього зробила. Труну в оточенні більше 100 вінків пронесли на руках від Володимирського собору до його будинку на Бібіковському бульварі, 34, (нині бульвар Шевченка, 12) а потім повезли на вокзал.
21 січня 1903 Терещенко був похований в рідному Глухові в спорудженої ним церкві поруч з батьками, братом Федором і дружиною. Вдячні глухівчани в 1909 році спорудили свого знаменитого земляка бронзовий пам'ятник.
Створена титанічною працею і неймовірними зусиллями цукрова «імперія», що складається з 150 тис. десятин землі, 11 цукрових заводів, 8 гуралень, млинів і багатьох інших підприємств, серед яких основне - Головна контора Товариства, що проводила широку оптову торгівлю як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку і що показала всім, що наш цукор може бути кращим у світі.
Про благочинність М.Терещенка написано чимало. Я хочу нагадати про музей живопису з унікльними полотнами, придбаними М.Терещенком і передані нашому місту, який до тепер, залишається мистецькою родзинкою Києва.
19 січня - Свято Водохреща. У народі вважається, що тільки добрі та хороші люди помирають у великі церковні свята. Вічна пам'ять!
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...