19 січня 1903 року на 84-му році життя, пішов з життя київський підприємець та меценат Микола Терещенко. Два дні Київ прощався з людиною, яка так багато для нього зробила. Труну в оточенні більше 100 вінків пронесли на руках від Володимирського собору до його будинку на Бібіковському бульварі, 34, (нині бульвар Шевченка, 12) а потім повезли на вокзал.
21 січня 1903 Терещенко був похований в рідному Глухові в спорудженої ним церкві поруч з батьками, братом Федором і дружиною. Вдячні глухівчани в 1909 році спорудили свого знаменитого земляка бронзовий пам'ятник.
Створена титанічною працею і неймовірними зусиллями цукрова «імперія», що складається з 150 тис. десятин землі, 11 цукрових заводів, 8 гуралень, млинів і багатьох інших підприємств, серед яких основне - Головна контора Товариства, що проводила широку оптову торгівлю як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку і що показала всім, що наш цукор може бути кращим у світі.
Про благочинність М.Терещенка написано чимало. Я хочу нагадати про музей живопису з унікльними полотнами, придбаними М.Терещенком і передані нашому місту, який до тепер, залишається мистецькою родзинкою Києва.
19 січня - Свято Водохреща. У народі вважається, що тільки добрі та хороші люди помирають у великі церковні свята. Вічна пам'ять!
Президент Сполучених Штатів Джо Байден намагається витиснути максимум допомоги для України до завершення своїх повноважень, які добігають кінця на початку 2025 року. Зокрема, в Адміністрації розглядають можливість повернення ядерної зброї. Про це повід...
Російські окупанти планували наступальну операцію на Харківському та Сумському напрямку 1−15 червня 2024 року. Про це NV повідомило високопоставлене джерело в ЗСУ, передають Патріоти України. Підготовку до нового наступу окупанти завершили наприкінці т...