Зі скрепами усе ясно: Доведено взаємозалежність між IQ громадянина Росії і його ставленням до Путіна

Співробітник РАН провів дослідження рівня інтелекту прихильників "вічного президента".

"Вічний президент" Росії. Фото: ЗМІ

Російський учений довів, що чим нижчий інтелектуальний рівень громадянина Росії, тим більше вона любить свого президента, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Старший науковий співробітник Інституту водних проблем РАН, член партії РОДП "Яблуко" Юрій Медовар зазначив: "Люди с высоким IQ вообще его не воспринимают".

Так, відповідаючи на питання про причини "вічного" президентства Путіна, він провів паралелі з періодом кріпосного права і заявив: "У нас было крепостное право. И в этом праве люди были закрепощены за каким-то помещиком. Но был один день в году — Юрьев день, — когда холоп мог поменять хозяина. Даже тогда был элемент свободы. А сегодня Юрьев день — это выборы президента, когда человек может прийти и высказать свое волеизъявление: я хочу или не хочу. Но наши люди боятся этого. „Как же так?! Только Путин! Он пиндосам вставил“ — он показал эти фейковые ракеты, которые куда-то летят. И — „как мы можем коней на переправе менять“, „его весь мир уважает“ — и прочее".

При цьому він повідомив про взаємозв'язок інтелекту людини та її ставлення до "вічного президента": "Я пришел к выводу: чем ниже IQ у человека, тем больше любовь к Путину, чем выше IQ у человека, тем меньше любовь к Путину. Люди с высоким IQ вообще его не воспринимают".

Медовар додав, що саме цим пояснюється успіх у виборця одіозного Володимира Жириновського, який пообіцяв "бабі - мужика, мужику - пляшку", і неуспіх інтелектуала Григорія Явлінського, який розповідає виборцям про свободу ведення бізнесу".

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Зеленський і Медведчук: Навіщо у президента взялися на канали кума Путіна", - ЗМІ

субота, 8 серпень 2020, 6:50

Команда президента нарешті зрозуміла, що Віктор Медведчук і його партія успішно відбирають у влади електорат, і вирішила "підбадьорити" політика спробою створити проблеми для його телеканалів. "По данным представителей канала, СБУ подавала ходатайство ...

Реалії скреп: Могильники на Уралі поховали не ту людину (відео)

субота, 8 серпень 2020, 6:24

Померлий був перепохований, але родичі заявили, що це так не залишать і будуть вимагати покарати винних. На Уралі в Росії співробітники ритуальної служби поховали одного померлого від коронавірусу замість іншого. Про це повідомляє телеграм-канал "Mash"...