Злодій є злодій: блогер вказав на слабке місце нелюда-Путіна

На відміну від Реджепа Ердогана, президент РФ ніколи не викладе у мережу подібне фото.

"У Путіна є сім'я? - Сім'ї у Путіна немає. У Путіна є діти? - У вікіпедії написано, що є. Але Путін їх приховує. Його дочки носять інші прізвища і не зізнаються, хто їхній батько", - написав у своєму ЖЖ блогер Нікітіч, передають Патріоти України.

Який світовий лідер приховує своїх дітей? - Немає такого світового лідера. Але Путін - не світовий лідер. Путін з іншої категорії. Якому начальнику заборонено за поняттями відкрито мати сім'ю і дітей? - Злодієві в законі.

Путін - злодій в законі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Три ловушки для украинцев": Портников про сьогоднішній мітинг під Радою

вівторок, 17 жовтень 2017, 16:07

Якими будуть наслідки протестів і які загрози вони несуть - про це детальніше. "Сегодняшний митинг украинских оппозиционных сил – если он завершится мирно, без провокаций, ранений и человеческих жертв – может войти в историю как один из первых митингов...

Украина не продается, - Руденко

вівторок, 17 жовтень 2017, 15:54

​На днях пророссийски настроенный президент Чехии Милош Земан предложил Украине продать России Крым. Видать, ему не впервой продавать святые вещи, поэтому он и другим с легкостью рекомендует так поступить. Украина не продается, господин президент Чехии!