Зневажена спадщина: Музей Булгакова у Києві вкрився тріщинами (відео)

​Причину їх достеменно ніхто не знає, але підозрюють будівництво і провалля неподалік.

Столичний будинок письменника Михайла Булгакова на Андріївському узвозі, у якому він прожив 13 років, тріщить. По всій будівлі поповзли довжелезні тріщини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30, передають Патріоти України.

Співробітники підозрюють, що причиною тривожним ознакам руйнації є будівельні роботи навпроти музею. Там на ділянці приватного будинку утворилося провалля майже 4 метри завглибшки. "Як ліфтом земля йде", - описують очевидці побачений момент провалля. Засипали його представники управління протизсувних підземних робіт. У провалля влізло зо 5 "Камазів" землі.

Фахівці кажуть, що під час будівництва підпірної стінки частково зруйнували дренажну систему. Тепер там слід зробити водовід, аби приборкати підземні води. Такі ситуації трапляються, коли роботи ведуться з порушенням норм і приписів. Андріївський узвіз – це охоронна зона, де є чіткі обмеження по будівницвту: не вище 12 метрів. Але за парканом планують щось масштабне – 7-поверховий готельний комплекс висотою у майже 30 метрів з підземним паркінгом.

Активісти кажуть, що таке будівництво суперечить усім нормам. За цим довгобудом іще з 2005 року тягнеться низка скандалів. Тоді київська міська адміністрація передала ділянку в оренду компанії "Макрон". Пять років тому вирубали близько сотні дерев, а ось тепер порушили дренажну систему. По телефону замовник будівництва запеняє, має всі необхідні дозволи, а провалля, мовляв, його сусіди самі собі зробили, бо набудували туалетів та комор. "Під земелеьною ділянкою цих панів, яку вони захопили, були стоки організовані", - твердить директор ПП "Макрон" Валерій Павлюк. У музеї Булгакова тим часом вивчають нові тріщини. На них поставлять спеціальні маячки, щоби простежити, чи поповзуть вони далі.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Запах чувствуется аж в венгерских поселках!": Злий Одесит розповів про фейк на угорському ТБ про трупи бійців ЗСУ на Закарпатті

середа, 8 лютий 2023, 12:14

"Российская ИПСО про “колоссальные” потери ВСУ, после неудачи с продажным трампистом полковником Макрегором и распространение аналогичного фейка через жёлтопрессное турецкое издание продолжает свою жизнь в венгерском информационном пространстве, что и ...

Фініш близько: У РФ заявили про рекордний дефолт. Санкції практично знищили російську економіку, - Казанський (відео)

середа, 8 лютий 2023, 10:26

Попри твердження кремлівської верхівки про те, що західні санкції не працюють і ворогам не вдасться задушити економіку Росії, здається, все вийшло навпаки. "Дірка в російському бюджеті встановили рекорд з 1998 року" – з таким заголовком вийшла стаття у...