Зняти б з них штани та відшмагати: Росією керують "підстаркуваті підлітки", і всі реакції у них - підліткові, - Борис Акунін (фотофакти)

Популярний російський письменник Григорій Чхартішвілі, відомий під псевдонімом Борис Акунін, висловив думку, що Росією правлять "літні підлітки".

Дмитро Медведєв. Фото: "Фейсбук".

На своїй сторінці в Facebook він прокоментував знімки президента РФ Володимира Путіна, прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, віце-прем'єра РФ Дмитра Рогозіна і депутата Держдуми, лідера партії "Справедлива Росія" Сергія Миронова зі зброєю в руках, передають Патріоти України.

"Мне недавно журналист задал вопрос - чем объясняются странности российской политики, не загадкой ли русской души? Я сказал, что русская душа тут точно ни при чем, но короткого и ясного ответа не придумал. А надо было, наверное, ответить так: просто страной правят пожилые подростки, и все реакции у них подростковые. Посмотрите - это ведь они специально позируют перед камерой. Нравятся себе такими. Тынц, тынц! Бу-дю-дюх!" - написав Акунін.




Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Мы получили еще одну возможность заглянуть в путинскую внутреннюю Монголию. Там, как и ожидалось, нет даже телефонов", - російський політик

неділя, 18 лютий 2018, 2:00

Російський президент вимагає від вчених знайти спосіб зробити його безсмертним, однак саме під час його "вмілого керування" було заборонено багато досліджень та скорочене фінансування науки. "Уйдет в 2024 году, говорите? Нет, он всерьез думает о бессме...

Шведський міністр висловив готовність скандинавської країни долучитись до миротворчої місії на Донбасі

субота, 17 лютий 2018, 23:54

Швеція готова надати свої війська для миротворчої місії ООН на Донбасі, якщо на це погодяться Росія і Захід. "Якщо ми побачимо відповідні умови, і якщо ми зрозуміємо, що ця місія може допомогти, тоді ми відкриті для цього", – сказав він.