Зникнення дитини під час кесарева розтину шокувало лікарів і батька

Пригода зі щасливим кінцем.

Фото: infokava.com
Ця історія сталася в англійському місті Лестер, розповідають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости. Подружжя Ембер і Деніел Хьюз в четвертий раз готувалися стати батьками. З трьома попередніми дітьми ніяких проблем не було. Але в цей раз в самому початку восьмого місяця вагітності виникли ускладнення.

На тридцятому тижні у Ембер відійшли води. Її негайно доставили в клініку, де вона перебувала під наглядом лікарів. Через 36 годин медики вирішили, що природним шляхом пологи не відбудуться, і що безпечніше всього буде витягти дитину за допомогою кесаревого розтину.

Поки Ембер була під наркозом, Деніел був присутній поруч з нею в операційній. Ці хвилини він запам'ятав на все своє життя!

Медики розкрили черево матері, але на превеликий подив дитини всередині не було! Лікарі почали гарячково міркувати, як таке взагалі могло статися, і не знаходили відповіді.

На другій хвилині судомних пошуків новонароджена все ж знайшлася. Виявилося, що дівчинка вийшла назовні природним шляхом і тепер «ховалася» під покривалом між ніг матері.

Оскільки малятко народилося раніше терміну і важило лише трохи більше кілограма, її помістили в інкубатор для виходжування недоношених. І зараз дівчинка, яку назвали Оллі, абсолютно здорова.

Деніел Хьюз каже, що для нього ця хвилина, протягом якої лікарі шукали дитину, здалася вічністю.

«Я не міг зрозуміти, що саме сталося. Але з реакції лікарів побачив, що щось пішло не так. У мене серце впало в п'яти, коли я побачив, як стурбовано вони почали себе вести, і почув уривки фраз їх».

Подружжя Хьюз залишилися вкрай незадоволеними дією докторів. Проте відмовилися доводити справу до суду, прийнявши вибачення медперсоналу. Адже головне, що малятко Оллі народилася здоровою і зараз вже ніщо не загрожує її життю.

Так, навіть при високому сучасному рівні медицини, ніхто з нас не застрахований від лікарських помилок. На щастя, все в результаті закінчилося благополучно.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Нова хвиля пандемії в ОРДЛО: що спровокувало і чим може допомогти Україна.

понеділок, 27 вересень 2021, 22:03

Росія не випадково обрала окуповані території – в цих районах не діють ані російські, ані українські закони. "Сірі зони" ніким не контролюються, і якщо буде висока смертність – а вона уже є внаслідок т.зв. "вакцинації" і "щеплення", – то це не буде мати ж

Подвійний виграш для Бєні: Навіщо Коломойському закон про олігархів і відставка Разумкова, - аналітик

понеділок, 27 вересень 2021, 21:57

"Две самые скандальные темы нынешней недели — ожидаемая отставка спикера парламента Дмитрия Разумкова и планируемое принятие закона об олигархах. Весьма вероятно, что до пятницы ни того, ни другого не произойдет и реализация этих планов будет перенесен...