Зникнення дитини під час кесарева розтину шокувало лікарів і батька

Пригода зі щасливим кінцем.

Фото: infokava.com
Ця історія сталася в англійському місті Лестер, розповідають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости. Подружжя Ембер і Деніел Хьюз в четвертий раз готувалися стати батьками. З трьома попередніми дітьми ніяких проблем не було. Але в цей раз в самому початку восьмого місяця вагітності виникли ускладнення.

На тридцятому тижні у Ембер відійшли води. Її негайно доставили в клініку, де вона перебувала під наглядом лікарів. Через 36 годин медики вирішили, що природним шляхом пологи не відбудуться, і що безпечніше всього буде витягти дитину за допомогою кесаревого розтину.

Поки Ембер була під наркозом, Деніел був присутній поруч з нею в операційній. Ці хвилини він запам'ятав на все своє життя!

Медики розкрили черево матері, але на превеликий подив дитини всередині не було! Лікарі почали гарячково міркувати, як таке взагалі могло статися, і не знаходили відповіді.

На другій хвилині судомних пошуків новонароджена все ж знайшлася. Виявилося, що дівчинка вийшла назовні природним шляхом і тепер «ховалася» під покривалом між ніг матері.

Оскільки малятко народилося раніше терміну і важило лише трохи більше кілограма, її помістили в інкубатор для виходжування недоношених. І зараз дівчинка, яку назвали Оллі, абсолютно здорова.

Деніел Хьюз каже, що для нього ця хвилина, протягом якої лікарі шукали дитину, здалася вічністю.

«Я не міг зрозуміти, що саме сталося. Але з реакції лікарів побачив, що щось пішло не так. У мене серце впало в п'яти, коли я побачив, як стурбовано вони почали себе вести, і почув уривки фраз їх».

Подружжя Хьюз залишилися вкрай незадоволеними дією докторів. Проте відмовилися доводити справу до суду, прийнявши вибачення медперсоналу. Адже головне, що малятко Оллі народилася здоровою і зараз вже ніщо не загрожує її життю.

Так, навіть при високому сучасному рівні медицини, ніхто з нас не застрахований від лікарських помилок. На щастя, все в результаті закінчилося благополучно.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Іван Баканов перебуває в Україні, розслідування по його справі засекречено, - полковник СБУ Костенко

субота, 25 березень 2023, 17:00

Роман Костенко, народний депутат України, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ, зазначив, що проти Баканова було розпочате службове розслідування, яке далі не пішло. Про це він розповів в ет...

Що чекає РФ та коли для України настане час переговорів, - Володимир Огризко

субота, 25 березень 2023, 16:53

"І ось це, безумовно, викликає дипломатичне збурення з усіх сторін. Ті, хто продовжує думати, що Росію можна умовити, говорять про мир. А ті, хто розуміє, що це — політичні фантазії і маячня, говорять про те, що треба давати Україні максимум зброї. Поп...