Зникнення дитини під час кесарева розтину шокувало лікарів і батька

Пригода зі щасливим кінцем.

Фото: infokava.com
Ця історія сталася в англійському місті Лестер, розповідають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости. Подружжя Ембер і Деніел Хьюз в четвертий раз готувалися стати батьками. З трьома попередніми дітьми ніяких проблем не було. Але в цей раз в самому початку восьмого місяця вагітності виникли ускладнення.

На тридцятому тижні у Ембер відійшли води. Її негайно доставили в клініку, де вона перебувала під наглядом лікарів. Через 36 годин медики вирішили, що природним шляхом пологи не відбудуться, і що безпечніше всього буде витягти дитину за допомогою кесаревого розтину.

Поки Ембер була під наркозом, Деніел був присутній поруч з нею в операційній. Ці хвилини він запам'ятав на все своє життя!

Медики розкрили черево матері, але на превеликий подив дитини всередині не було! Лікарі почали гарячково міркувати, як таке взагалі могло статися, і не знаходили відповіді.

На другій хвилині судомних пошуків новонароджена все ж знайшлася. Виявилося, що дівчинка вийшла назовні природним шляхом і тепер «ховалася» під покривалом між ніг матері.

Оскільки малятко народилося раніше терміну і важило лише трохи більше кілограма, її помістили в інкубатор для виходжування недоношених. І зараз дівчинка, яку назвали Оллі, абсолютно здорова.

Деніел Хьюз каже, що для нього ця хвилина, протягом якої лікарі шукали дитину, здалася вічністю.

«Я не міг зрозуміти, що саме сталося. Але з реакції лікарів побачив, що щось пішло не так. У мене серце впало в п'яти, коли я побачив, як стурбовано вони почали себе вести, і почув уривки фраз їх».

Подружжя Хьюз залишилися вкрай незадоволеними дією докторів. Проте відмовилися доводити справу до суду, прийнявши вибачення медперсоналу. Адже головне, що малятко Оллі народилася здоровою і зараз вже ніщо не загрожує її життю.

Так, навіть при високому сучасному рівні медицини, ніхто з нас не застрахований від лікарських помилок. На щастя, все в результаті закінчилося благополучно.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Перелом на фронте будет этим летом, а до ноября произойдет разгром российской армии", - Береза

середа, 25 травень 2022, 15:15

"Наверное это один из моих главных текстов за последнее время. И это текст не политика, а аналитика солдата и гражданина. Прочтите его до конца. Не очень коротко, но по сути. Что для нас сейчас главное? Главное - это чтобы после того, как мы накопим за...

Треба виконати важливу умову: Відомий астролог спрогнозував долю України на найближчі роки

середа, 25 травень 2022, 12:25

Відомий астролог Дмитро Уранус сказав, в якому випадку Україна може перемогти у війні з Росією. Але також він і застеріг від небезпеки, що нависла над нами, зазначають Патріоти України. За словами експерта, якщо зараз не довести війну до кінця, а прост...