Звичайний файлообмінник з піратською продукцією, - Портников про популярність "ВКонтакте"

Віталій Портников переконаний, що для переважної більшості людей "ВКонтакте" - це не соціальна мережа.

Віталій Портников. Фото: Лівий берег.

Російська мережа "ВКонтакте" популярна не тому, що там можна спілкуватися, а тому, що там розміщений піратський контент. Таку думку політичний оглядач Віталій Портников висловив в інтерв'ю UKRLIFE.TV, передають Патріоти України.

"Чому популярний "ВКонтакте" ? Тому що це файлообмінник з піратською продукцією. Саме тому для величезної кількості людей, які там зареєстровані (думаю, переважної більшості людей) - це ніяка не соціальна мережа", - заявив він.

За словами Портнікова, серед піратської продукції в мережі "ВКонтакте" - "від порнографічної до найвищих зразків мистецтва, які коштують величезних гроші".

"І людям це подобається", - зазначив оглядач.

Нагадаємо, 15 травня Порошенко своїм указом ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року про фізичних та юридичних осіб, проти яких запроваджуються антиросійські санкції на термін від одного року до трьох років.

У списку санкцій виявилися, зокрема, соцмережі "ВКонтакте" і "Однокласники", сервіси Mail.Ru і "Яндекс", сайти російських антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і "Доктор Веб".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Доки грім не вдарить, селянин не перехреститься. А з 2014 року грім вдарив не дуже сильно. Захоплення Криму та частини Донбасу населення не вважало за велике лихо", - блогер-одесит

субота, 20 серпень 2022, 0:32

"Наразі дуже модно міркувати що до попередження про війну. Чи добре, що американці почали з осені минулого року, а ми, не піддаючись паніці, тримали курс гривні на замку? Що краще, провести мобілізацію напередодні вторгнення, чи після ранку 24 лютого?...

Більше військових підприємств України за кордоном - більше "бавовни" в Росії, - волонтер

субота, 20 серпень 2022, 0:00

Україна має вже зараз вживати заходів для відродження та розвитку вітчизняного військово-промислового комплексу, передають Патріоти України. Зокрема, створювати підприємства за кордоном разом з країнами ЄС та локалізувати виробництва натівської зброї. ...