Звичайний файлообмінник з піратською продукцією, - Портников про популярність "ВКонтакте"

Віталій Портников переконаний, що для переважної більшості людей "ВКонтакте" - це не соціальна мережа.

Віталій Портников. Фото: Лівий берег.

Російська мережа "ВКонтакте" популярна не тому, що там можна спілкуватися, а тому, що там розміщений піратський контент. Таку думку політичний оглядач Віталій Портников висловив в інтерв'ю UKRLIFE.TV, передають Патріоти України.

"Чому популярний "ВКонтакте" ? Тому що це файлообмінник з піратською продукцією. Саме тому для величезної кількості людей, які там зареєстровані (думаю, переважної більшості людей) - це ніяка не соціальна мережа", - заявив він.

За словами Портнікова, серед піратської продукції в мережі "ВКонтакте" - "від порнографічної до найвищих зразків мистецтва, які коштують величезних гроші".

"І людям це подобається", - зазначив оглядач.

Нагадаємо, 15 травня Порошенко своїм указом ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року про фізичних та юридичних осіб, проти яких запроваджуються антиросійські санкції на термін від одного року до трьох років.

У списку санкцій виявилися, зокрема, соцмережі "ВКонтакте" і "Однокласники", сервіси Mail.Ru і "Яндекс", сайти російських антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і "Доктор Веб".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українську медсестру відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19

понеділок, 12 квітень 2021, 0:30

Серед більш ніж 75 учасників відзначили українську медсестру за боротьбу з пандемією у Аргентині. 9 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських...

"Дітей на Донбасі гине багато": Як Савченко на "Першому незалежному" озвучувала пропаганду Кремля

понеділок, 12 квітень 2021, 0:00

"Надюха на "Першому незалежному (медведчуківському)" займалась вкиданням тез, котрими далі кремлівська пропаганда оброблятиме українську аудиторію: "На жаль, діти дійсно гинуть. Ми не беремо окрему якусь пропаганду російську, але дійсно ДІТЕЙ ГИНЕ БАГА...