"Про Македонію в РФ згадали тільки тоді, коли з'явилася ідея провести по її території частину "Турецького потоку", - Портников про помилку Кремля

В СРСР заперечували існування македонців, і тепер прийшла черга Кремля відчути наслідки.

Македонія. Фото: EADaily.

Росія заявила про нелегітимність перейменування Македонії через те, що втратила там усі важелі впливу. Таку думку на інтернет-порталі "Грани.ру" висловив український журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України.

За його словами, в СРСР заперечували існування македонців, і тепер прийшла черга Кремля відчути наслідки. "Чию волю македонський парламент дійсно проігнорував – так це волю Кремля. У Москві зробили все, і навіть більше, щоб зірвати історичну угоду Греції і Македонії", – зазначив Портников.

На думку журналіста, зауваження глави російського МЗС Сергія Лаврова не витримують критики, адже македонці пройшли всі етапи конституційної процедури. Російський дипломат заявив про ігнорування волі македонського народу, однак, як зауважив Портников, промовчав про те, що Москва ніколи не ставилася до цього народу з повагою.

"Про Македонію в Росії згадали тільки тоді, коли з'явилася ідея провести по її території частину маршруту газопроводу "Турецький потік" і покарати непокірну Болгарію, а заодно і запобігти вступу балканської країни в ненависне НАТО", – наголосив він.

"Утримати Македонію в російському капкані не вийшло. Залишилося тільки сумувати. Сумувати за півднем", – підсумував журналіст.

Сплатити хабар фінансово здатні не усі: Чоловіків із реєстрацією в "ДНР" не випускають навіть у Росію

середа, 17 серпень 2022, 19:14

На Донеччині чоловіків із міст, окупованих Росією з 2014 року, не випускають за кордон "ДНР" ні в Росію, ні навіть на захоплену частину Запоріжжя. Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформують Патріоти Украї...

У Путіна підгорає, а Медведєв трясе повітрям: Орєшкін розповів, що коїться на "болотах"

середа, 17 серпень 2022, 18:44

Росія активно готується до проведення так званих референдумів на захоплених територіях на півдні України. Зокрема, днями гауляйтер Запорізької області Євген Балицький заявив про початок підготовки до "голосування". Усі ці розмови призвели до нещодавньо...