
Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв зажадав покарати відповідальних за невдалий запуск ракети «Союз-2.1б". Про це ДАМ заявив на нараді з віце-прем'єрами, звертаючись до заступника голови уряду Дмитру Рогозіну, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА «Новини».
«Потрібно подати пропозиції і про те, як ситуацію виправити, і про те, хто за це відповість. Ось це треба зробити, Дмитре Олеговичу», - зкреативив Медведєв. Також Голова уряду РФ відкрив очі Рогозіну на репутаційні втрати після падіння ракети з 19 супутниками.
У відповідь Рогозін заявив, що доручив створити спеціальну комісію, яка зараз перевіряє «всю систему контролю якості при виготовленні ракетно-космічної техніки і підготовки до її пуску». Комісія Рогозіна працюватиме паралельно з держкомісією.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...