​"Антонов" підтвердив поновлення співпраці з росіянами

Мова йде про старого партнера державного підприємства - авіакомпанію "Волга-Днепр". І щось там про свої обов'язки, згідно контракту.

"Антонов" заявляє, що виконує свої зобов'язання перед компанією "Волга-Днепр"

Українське держпідприємство "Антонов" має намір виконати роботи для російської авіакомпанії "Волга-Днепр". Про це повідомили в прес-службі підприємства, зазначають Патріоти України

"З метою дотримання своїх зобов'язань на договірній основі фахівці ДП "Антонов" виконають роботи з оцінки технічного стану літака Ан-124-100 "Руслан" російської авіакомпанії "Волга-Днепр", – ідеться в повідомленні.

На підприємстві запевнили, що таке співробітництво узгоджено з уповноваженими міністерствами і відомствами України.

В "Антонові" заявили, що є розробниками і власниками сертифікатів транспортних літаків Ан-124-100 "Руслан", тому частину робіт зобов'язані виконувати. Як повідомили на держпідприємстві, невиконання зобов'язань приведе до застосування міжнародних санкцій щодо компанії.

У прес-службі додали, що "Волга-Днепр" не входить до списку компаній, що підпадають під українські санкції.

Видання "Коммерсантъ" із посиланням на джерела в авіагалузі повідомило, що Україна і Росія ведуть закриті переговори про продовження льотної придатності літаків Ан-124-100 "Руслан".

Український журналіст Роман Бочкала заявляв у вересні, що "Антонов" продовжує ресурс російським літакам Ан-124 "Руслан".

Авіаційний науково-технічний комплекс імені Антонова засновано в 1946 році як Дослідне конструкторське бюро (ОКБ-153) на Новосибірському авіаційному заводі авіаконструктором Олегом Антоновим. Улітку 1952-го бюро переїхало до Києва. У 2015 році уряд передав ДП "Антонов", Харківське державне авіаційне виробниче підприємство та державне підприємство "Завод 410 ГА" "Укроборонпрому".

У травні 2015 року тодішній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк оголосив, що Україна припиняє військово-промислове співробітництво з Росією.

У січні 2017 року віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін заявив, що в РФ "чекають переїзду" в країну авіаконструкторів з українського підприємства "Антонов", які створювали літаки серії Ан.

У Латвії заборонять перебування автомобілів з номерами Росії та Білорусі

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:30

Міністерство юстиції Латвії подасть до Сейму законопроект, який заборонятиме перебування в країні автомобілів із реєстраційними номерами Росії та Білорусі. . Як повідомляє профільне відомство, даний законопроект дасть змогу країні легально конфісковува...

Україна отримала восьмий транш макрофінансової допомоги від ЄС на суму 1,5 мільярда євро

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:57

Україна отримала восьмий транш макрофінансової допомоги від Європейського союзу на суму 1,5 мільярда євро. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він зазначив, що загалом бюджетна підтримка ЄС у 2023 році вже становить 13,5 млрд євро.Загальна ...