"Бачимо великий потенціал": Український гвинтокрил взяли до флоту Берлінської вертолітної служби

Мі-8 з новими моторами може працювати за екстремально жарких погодних умов – 55 градусів за Цельсієм – з повним завантаженням.

Мі-8 поповнив флот Берлінської вертолітної служби. Ілюстрація: 24 канал.

Український вертоліт Мі-8 поповнив флот Берлінської вертолітної служби. Представники німецької компанії заявили, що бачать великий потенціал в українському авіасудні. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на німецьку компанію.

"Завдяки надзвичайно потужним двигунам виробництва "Мотор Січ" ми бачимо великий потенціал для Mi-8MSB в Європі, а також в арабських країнах і в Африці. Тепер, коли стало відомо, що ми можемо нарешті використовувати вертоліт, ми отримали численні запити від клієнтів", – розповів керівник прес-служби компанії і авіаційний експерт Хайнріх Гроссбонгардт.

За його словами, влітку 2017 року були проведені випробування при високих температурах в країнах Середземномор'я, а також у Німеччині. "Більше ніхто не може літати за таких температур при максимальному завантаженні", – говорить експерт.

Інші вертольоти такого ж розміру швидко досягали меж своїх можливостей і не могли підніматися в повітря з повним завантаженням. Деякі машини зовсім не можуть літати при зовнішній температурі вище 40 градусів. Однак українська машина показала себе чудово: Мі-8 з новими моторами може працювати за екстремально жарких погодних умов – 55 градусів за Цельсієм – з повним завантаженням.

"Цей вертоліт – кращий, на наш погляд, він має великий експортний потенціал", – зазначив експерт.

У самій Німеччині вертоліт використовуватиметься переважно для монтажу щогл, у тому числі передачі сигналу. Вже отримано замовлення на електрифікацію залізничної гілки, уздовж якої треба встановити кілька сотень опор електропередач. Крім того, гвинтокрила машина буде корисна при гасінні пожежі, оскільки може доставити до її епіцентру дуже багато води.

Джерело: Укрінформ

Росіяни похвалилися "ребрендингом" Starbucks: У русалки з'явився кокошник (фото)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 20:00

Американська Starbucks повністю вийшла з російського ринку. Активи компанії на території країни-агресорки викупив репер Тіматі разом з ресторатором Антоном Пінським. Пообіцявши "круте імпортозаміщення", російський виконавець пробив чергове дно у ребрен...

У Німеччині віцеспікер Бундестагу заявив, що потрібно запустити "Північний потік-2" - раніше він захищав Путіна та Шредера

п’ятниця, 19 серпень 2022, 15:50

Віцеспікер Бундестагу ФРН Вольфганг Кубікі виступив за негайний запуск роботи трубопроводу "Північний потік – 2". Начебто це дозволить заповнити газові сховища. При цьому РФ і зараз має можливість постачати блакитне паливо до Німеччини практично в необ...