Безнадійна справа: "Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу

Російський газовий монополіст клопоче про оскарження і часткове скасування остаточного рішення по арбітражному розгляду з "Нафтогазом України" у справі про транзит газу.

Ілюстрація:Кореспондент

Російський "Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу щодо суперечки з НАК "Нафтогаз України", що стосується транзиту газу через Україну. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Газпрому", передають Патріоти України.

"Газпром 29 березня подав до апеляційного суду округу Свеа (Швеція) клопотання про оскарження і часткове скасування остаточного рішення по арбітражному розгляду з "Нафтогазом України" у справі про транзит газу в зв'язку з істотними процесуальними порушеннями, допущеними арбітрами при винесенні цього рішення", - сказано в повідомленні.

Як відомо, 28 лютого Стокгольмський арбітражний трибунал виніс рішення на користь НАК "Нафтогаз України" за більшістю важливих питань в суперечці з ПАТ "Газпром". За підсумками двох суперечок "Газпром" повинен заплатити "Нафтогазу" $ 2,56 млрд.

Хіти тижня. Харакірі у спину: Японія нанесла свій удар по Дерипасці та алюмінієвій галузі РФ

вівторок, 24 квітень 2018, 12:30

Японські компанії почали пошук нових постачальників алюмінію через острах потрапити під санкції США і неможливість розплачуватися з компанією Rusal доларами. Найбільші японські сировинні трейдери попросили "Русал" припинити відвантаження алюмінію та ін...

СБУ попередила диверсію: "Мотор Січ" хотіли зруйнувати

вівторок, 24 квітень 2018, 11:43

За наявними у спецслужб даними, представники іноземної компанії розбудовують сучасний завод із виробництва авіадвигунів, на який планується перенести українське виробництво та передати технології. Служба безпеки України у вівторок провела обшуки у комп...