Безнадійна справа: "Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу

Російський газовий монополіст клопоче про оскарження і часткове скасування остаточного рішення по арбітражному розгляду з "Нафтогазом України" у справі про транзит газу.

Ілюстрація:Кореспондент

Російський "Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу щодо суперечки з НАК "Нафтогаз України", що стосується транзиту газу через Україну. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Газпрому", передають Патріоти України.

"Газпром 29 березня подав до апеляційного суду округу Свеа (Швеція) клопотання про оскарження і часткове скасування остаточного рішення по арбітражному розгляду з "Нафтогазом України" у справі про транзит газу в зв'язку з істотними процесуальними порушеннями, допущеними арбітрами при винесенні цього рішення", - сказано в повідомленні.

Як відомо, 28 лютого Стокгольмський арбітражний трибунал виніс рішення на користь НАК "Нафтогаз України" за більшістю важливих питань в суперечці з ПАТ "Газпром". За підсумками двох суперечок "Газпром" повинен заплатити "Нафтогазу" $ 2,56 млрд.

Москва може лише "кусати губи" з досади: Знайдено потоплений японцями у 1905 р. російський крейсер, де може бути золота на $130 000 000 000!

вівторок, 17 липень 2018, 20:35

Корабель виявлений на глибині 434 метри в 1,3 км від острова Уллиндо. Південнокорейська компанія Shinil Group знайшла на дні Японського моря останки броненосного крейсера "Дмитро Донський", який затонув після Цусимської битви в 1905 році. Про це повідо...

На тарифах для українців? Олігарх, який розбагатів на $1 млрд, потрапив до рейтингу найбагатших людей світу (інфографіка)

вівторок, 17 липень 2018, 15:57

Бізнесмен Рінат Ахметов зайняв 307-е місце в списку топ-500 найбагатших людей світу. Він виявився єдиним представником України в рейтингу мільярдерів, який підготувало агентство Bloomberg, повідомляють Патріоти України. Статок Ахметова оцінили в 5,71 м...