Безнадійна справа: "Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу

Російський газовий монополіст клопоче про оскарження і часткове скасування остаточного рішення по арбітражному розгляду з "Нафтогазом України" у справі про транзит газу.

Ілюстрація:Кореспондент

Російський "Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу щодо суперечки з НАК "Нафтогаз України", що стосується транзиту газу через Україну. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Газпрому", передають Патріоти України.

"Газпром 29 березня подав до апеляційного суду округу Свеа (Швеція) клопотання про оскарження і часткове скасування остаточного рішення по арбітражному розгляду з "Нафтогазом України" у справі про транзит газу в зв'язку з істотними процесуальними порушеннями, допущеними арбітрами при винесенні цього рішення", - сказано в повідомленні.

Як відомо, 28 лютого Стокгольмський арбітражний трибунал виніс рішення на користь НАК "Нафтогаз України" за більшістю важливих питань в суперечці з ПАТ "Газпром". За підсумками двох суперечок "Газпром" повинен заплатити "Нафтогазу" $ 2,56 млрд.

Гра на останні грошенята: ​Путін дав таємну обіцянку Меркель по будівництву "Північному потоку-2"

субота, 22 вересень 2018, 17:33

Господар Кремля прагне будь-що уникнути затримки спорудження труби, котра як голка з героїном має міцно прив'язати Німеччину до інтересів правлячого режиму РФ. Російський президент пообіцяв, що Росія повністю профінансує будівництво газопроводу "Північ...

Хіти тижня. Сльози скреп: Росія просила скасувати санкції через Крим

субота, 22 вересень 2018, 16:30

Європейський суд зовсім не вважає санкції "необгрунтованими". У судових документах фігурують "Роснефть", Сбербанк, "Газпром нефть", Внєшекономбанк, ВТБ, DenizBank AS. Йдеться про санкції ЄС, введені проти Росії у 2014 році.