Безнадійна справа: "Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу

Російський газовий монополіст клопоче про оскарження і часткове скасування остаточного рішення по арбітражному розгляду з "Нафтогазом України" у справі про транзит газу.

Ілюстрація:Кореспондент

Російський "Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу щодо суперечки з НАК "Нафтогаз України", що стосується транзиту газу через Україну. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Газпрому", передають Патріоти України.

"Газпром 29 березня подав до апеляційного суду округу Свеа (Швеція) клопотання про оскарження і часткове скасування остаточного рішення по арбітражному розгляду з "Нафтогазом України" у справі про транзит газу в зв'язку з істотними процесуальними порушеннями, допущеними арбітрами при винесенні цього рішення", - сказано в повідомленні.

Як відомо, 28 лютого Стокгольмський арбітражний трибунал виніс рішення на користь НАК "Нафтогаз України" за більшістю важливих питань в суперечці з ПАТ "Газпром". За підсумками двох суперечок "Газпром" повинен заплатити "Нафтогазу" $ 2,56 млрд.

Хіти тижня. "Горе скреп": "У российского газа появился серьезный конкурент", - Злий Одесит

субота, 15 грудень 2018, 16:00

"Газопровод "Турецкий поток" (ранее - "Южный поток"), которому в Кремле пророчили путь аж до Италии, на сегодняшний день перспектив выйти дальше Турции не имеет", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Это, впо...

У НБУ розповіли, чому новими 100 гривнями не можна буде розрахуватися в магазинах

субота, 15 грудень 2018, 14:57

Сучасні дизайнери постаралися максимально точно відтворити сто гривень, випущені в 1918 році. 17 грудня 2018 року Нацбанк запустить в обіг нову пам'ятну банкноту - 100 гривень. Вона описана в телеграмі НБУ №50-0027 / 66236., передають Патріоти України....