Міжнародний валютний фонд бачить суттєві ризики як в статті доходів, так і в статті видатків українського держбюджету на 2018 рік. Про це пише Reuters, передають Патріоти України за матеріалами Економічної правди.
Видання нагадує, що Київ зобов'язався виконувати рекомендації МВФ в рамках програми допомоги на 17,5 мільярда доларів. Але через те, що він не виконує вчасно обіцяні реформи, виплата частин цієї суми відбувається із запізненнями.
Фонд поки не оприлюднив свою оцінку відповідності держбюджету-2018 фіскальним зобов'язанням перед МВФ.
В своєму першому коментарі після ухвалення українського бюджету голова відділення МВФ в Україні Йоста Люнгман сказав, що його організація досі оцінює законопроект і поправки до українського податкового кодексу. Але занепокоєння щодо них вже є.
"Загалом ми погоджуємось із запланованим дефіцитом бюджету на наступний рік, але ми бачимо суттєві ризики як в статті доходів, так і видатків", - сказав Люнгман.
Він додав, що МВФ продовжить діалог з урядом у найближчі дні, щоб погодити додаткові заходи, необхідні для того, щоб бюджет відповідав цілям програми допомоги.
Як відомо, 7 грудня Верховна рада підтримала проект державного бюджету на 2018 рік. У березні 2015 року МВФ відкрив для України чотирирічну програму EFF загальним обсягом 17,25 мільярда доларів.
Мінімальна пенсія в Україні має бути 4 тис. грн, середня – в межах 12-13 тис. грн, але останню ми не можемо собі дозволити. Про це в інтерв'ю "Новини.LIVE" 4 липня сказав голова комітету Верховної Ради України з фінансів, податкової та митної політики,...
Попри те що держава не планує найближчим часом підвищувати мінімальну пенсію, українські пенсіонери можуть розраховувати на вікові доплати, передають Патріоти України. Зокрема, у липні тим, хто досягне певного віку, будуть доплачувати до пенсії відпові...