Business as usual: Німецький бізнес, незважаючи на санкції, поставляє Москві вироби для вбивства українців на Донбасі

У Росії не приховують, що її безпілотні апарати літають завдяки німецьким деталям.
Росіяни використовують німецькі деталі. Фото: ІнфоНапалм.

Росія, не дивлячись на санкції Євросоюзу, продовжує закуповувати німецькі гвинти на свої безпілотні апарати «Гранат-1», «Гранат-2», «Гранат-3», «Тахіон», «ZALA-42104M», «Груша», «Орлан -2 ». Про це повідомляє німецьке видання Bild, передають Патріоти України.

За інформацією журналістів, мова йде про гвинти, які виготовляють дві компанії в Німеччині: Graupner / SJ GmbH і Аero-naut Modellbau GmbH & Co. KG. «Уже в бою за Дебальцеве, в якому загинули 184 українських солдата, навесні 2015 року проросійські сили використовували дрон «Гранат-2» зі складними гвинтами. Ці гвинти були виготовлені в Ройтлінгені», - пише видання.
Ще один доказ використання росіянами німецьких гвинтів: в Донецьку нещодавно українські військові посадили російський безпілотник «Гранат-2». І на ньому теж були встановлені складні пропелери фірми Аero-naut Modellbau з Баден-Вюртемберга.
У Росії не приховують, що її безпілотні апарати літають завдяки німецьким деталям. У військовому музеї «Парк Патріот», який відкрили поблизу Москви близько трьох років тому, до цих пір виставлені військові безпілотники з німецькими пропелерами. Видання пише, що російська армія використовує такі апарати у війні проти України з 2015 року.

Ціна "Величия": Половині росіян не вистачає на їжу

вівторок, 22 жовтень 2019, 21:44

Про подорожі, покупку побутової техніки та авто багатьом громадянам РФ довелося забути. У Росії збільшилася кількість сімей, чиїх фінансових ресурсів вистачає тільки на покупку їжі та одягу. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України. У ...

Народжені повзати: Sukhoi Superjet більше не купують

вівторок, 22 жовтень 2019, 20:45

Виручка від продажів склала 2,1 млрд рублів (ціна одного літака), впавши в порівнянні з минулим роком в 12 разів. Пожежа на борту Sukhoi Superjet в Шереметьєвому і хронічні «дитячі» хвороби першого з часів СРСР зібраного в Росії лайнера привели до марк...