Business as usual: Німецький бізнес, незважаючи на санкції, поставляє Москві вироби для вбивства українців на Донбасі

У Росії не приховують, що її безпілотні апарати літають завдяки німецьким деталям.
Росіяни використовують німецькі деталі. Фото: ІнфоНапалм.

Росія, не дивлячись на санкції Євросоюзу, продовжує закуповувати німецькі гвинти на свої безпілотні апарати «Гранат-1», «Гранат-2», «Гранат-3», «Тахіон», «ZALA-42104M», «Груша», «Орлан -2 ». Про це повідомляє німецьке видання Bild, передають Патріоти України.

За інформацією журналістів, мова йде про гвинти, які виготовляють дві компанії в Німеччині: Graupner / SJ GmbH і Аero-naut Modellbau GmbH & Co. KG. «Уже в бою за Дебальцеве, в якому загинули 184 українських солдата, навесні 2015 року проросійські сили використовували дрон «Гранат-2» зі складними гвинтами. Ці гвинти були виготовлені в Ройтлінгені», - пише видання.
Ще один доказ використання росіянами німецьких гвинтів: в Донецьку нещодавно українські військові посадили російський безпілотник «Гранат-2». І на ньому теж були встановлені складні пропелери фірми Аero-naut Modellbau з Баден-Вюртемберга.
У Росії не приховують, що її безпілотні апарати літають завдяки німецьким деталям. У військовому музеї «Парк Патріот», який відкрили поблизу Москви близько трьох років тому, до цих пір виставлені військові безпілотники з німецькими пропелерами. Видання пише, що російська армія використовує такі апарати у війні проти України з 2015 року.

З 2020 року супутникові тарілки стануть набагато менш привабливими

вівторок, 23 липень 2019, 19:58

На початку наступного року супутниковий сигнал найпопулярніших українських телеканалів буде закодовано. Уже на початку наступного року супутникове телебачення в Україні буде закодоване. На такий крок ідуть найбільші українські телеканали. Вони твердять...

Разом із відсотками: Суд дозволив стягнути 1,3 мільярда доларів з РФ за активи "Ощадбанку" в Криму

вівторок, 23 липень 2019, 12:30

Суд постановив стягнути з Росії не лише вартість захопленого нею майна, а й відсотки, які нараховуються з березня 2014 року. Київський апеляційний суд задовольнив заяву "Ощадбанку" і дав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу п...