«Гордість Росії» - Керченський міст - рано чи пізно впаде. Про це говорять вже не тільки західні фахівці, а й вчені в самій Російській федерації. Так, кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Медовар в одному з останніх інтерв'ю зізнався, що в той час, коли він навчався в інституті, найбільш бездарним був проект моста в цьому місці, передають Патріоти України.
«Это исключительно политический проект, который сразу же был обречен на неудачу, — сказав Медовар. - Осадка должна идти долго, потому что это четвертичные рыхлые породы, которые вообще плохо держат, и поэтому она идет под нагрузкой. Но там, насколько я понял из присланных мне материалов, идет хуже, там выпор в обратную сторону. Выдавливаются сваи. А если они выдавливаются, то это очень плохо. Просто будет перекос в разнонаправленных движениях».
Більш того, Медовар розповів журналістам, що в разі продовження руху по мосту він може взагалі зламатися. «Понимаете, по идее, полотно должно быть горизонтальное, особенно это важно для железной дороги. Потому что, если так пойдет дальше, рельсы, извините, как говорят по-русски, станут раком. И поезд сойдет с них, свалится в море и утонет. Это очень серьезные вещи», — зазначив вчений.
12 травня в Забайкаллі паводок на річці Витим пошкодив єдиний автомобільний міст, що з'єднував селище Куанда, в якому проживають 1300 осіб, з основною територією району. За допомогою цього мосту в населений пункт доставлялися паливо і продукти.
Місцеві ЗМІ зазначають, що Витимський міст входить в число найнебезпечніших автомобільних мостів світу. Колись він згорів, і від нього залишилися дві залізничні платформи шириною в півметра, між якими укладені шпали. Довжина моста - 570 метрів, ширина - три метри.
26 червня міст через річку Кіпарісовка в Примор'ї обрушився разом з вантажівкою. Автомобіль впав у воду. Повідомляється, що міст не ремонтували більше 20 років. «Об'єкт вважався безхазяйним і ніким не обслуговувався. Найближчим часом мостову споруду відновлювати не планують, тому що поки не вирішено питання, кому об'єкт буде переданий на баланс», - повідомили в прес-службі компанії «Приморське автодорожнє ремонтне підприємство».
У липні в результаті потужного паводку на річці Чита були зруйновані або пошкоджені 25 крайових і муніципальних мостів, в тому числі 14 - на регіональних дорогах, 11 - на дорогах місцевого значення. 14 липня обрушилися два прольоти і одна з опор автомобільного моста на півночі Чити.
22 липня впали в Амур чотири прольоти тимчасового робочого моста з будівельним краном. Аварія сталася через паводок на місці будівництва мостового переходу між Амурською областю та китайською провінцією Хейлунцзян. Будівництво моста через Амур довжиною понад 1 кілометр ведеться з 2016 року.
Черговий міст не встояв 26 жовтня в Михайлівському районі на трасі Владивосток - Арсеньєв біля села Осинівка. Це було найтрагічніше обвалення. Під час аварії, по мосту їхала фура Volvo, яка почала котитися назад і буквально розчавила автомобіль, який їхав слідом, в ньому була жінка з трирічною донькою. І жінка, і дитина загинули. Міст через річку Осинівка, за твердженням місцевих жителів, перебував в аварійному стані більше двох років, але ніхто не збирався робити жодних заходів.
5 листопада 2018 року - знову людські жертви. Неподалік від селища Каркатєєви (Нефтеюганський район Ханти-Мансійського автономного округу) сталося обвалення моста. В результаті інциденту загинули два співробітники ремонтної бригади, ще семеро отримали травми.
Тариф на електроенергію, який був встановлений в Україні, діятиме протягом поточного опалювального сезону. Уряд не має планів щодо його збільшення. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час "Години запитань до уряду" 17 січня, переда...
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...