Через борги: У "Київенерго" пригрозили знеструмити "Київводоканал", залишивши киян без води

В цілому столичні споживачі винні "Київенерго" понад мільярд гривень за поставки електроенергії, в тому числі населення - 332 млн грн, "Київський метрополітен" - понад 200 млн грн.

Ілюстрація:Укрінформ

"Компанія "Київенерго" пригрозила відключити "Київводоканал" від електрики за борги. Про це повідомляє прес-служба компанії, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, заборгованість державного бюджету по компенсації пільг та субсидій перед "Київенерго" становить 141,49 млн грн, з яких борг "Київводоканалу" склав 53,71 млн грн.

"У разі подальших неплатежів, "Київенерго" буде змушена відключити "Київводоканал" за борги, що є критичним для столиці і може нести екологічну загрозу", - повідомляється на сайті компанії.

В цілому столичні споживачі винні "Київенерго" понад мільярд гривень за поставки електроенергії, в тому числі населення - 332 млн грн, "Київський метрополітен" - понад 200 млн грн.

Піти на пенсію достроково реально: Ось що для цього потрібно

середа, 24 червень 2026, 15:12

У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...

Трафік нафти розблаковано: ООН починає масштабну евакуацію 600 суден з Перської затоки

середа, 24 червень 2026, 13:12

ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...