Влада Києва запропонувала НАК "Нафтогаз України" з'ясовувати питання з боргами ПАТ "Київенерго" після того, як компанія укладе договори з КП "Київтеплоенерго". Інакше столицю чекає техногенна катастрофа. Таку заяву зробив на брифінгу заступник голови Київської міськдержадміністрації Петро Пантелєєв, передають Патріоти України з посиланням на Inforesist.
"На сьогодні близько 200 об'єктів відключені, оскільки відсутній договір з Нафтогазом", - сказав він. Пантелєєв нагадав, що "Нафтогаз" відмовився укладати договір з "Київтеплоенерго", поки підприємство не візьме на себе борги "Київенерго".
"З огляду на те, що мова йде про великі кошти і сума боргу не з'ясована, підприємство повинно прийняти всю суму боргу. На нашу думку, це неможливо. Ми пропонуємо укласти договір, щоб киянам подавалася гаряча вода, а тим часом вирішувати питання борг", - розповів заступник голови КМДА.
Він підкреслив, що, на думку юристів, автоматична передача боргів від одного підприємства до іншого в ст.22 закону про теплопостачання не передбачена.
За словами заступника голови Пантелєєва, з 1 серпня в управління "Київтеплоенерго" переходять ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, які виробляють і тепло, і гарячу воду.
"Якщо це питання не буде вирішене, буде техногенна катастрофа. Електроенергії кільця не вистачає. Зупинка ТЕЦ неприпустима", - підкреслив чиновник і додав, що міськдержадміністрація залучила до вирішення питання депутатів і наглядову раду "Нафтогазу".
Крім того, в КМДА запропонували після узгодження остаточної суми боргу "Київенерго" реструктуризувати його до 2021 року. "Спочатку треба визначити суму боргу, а потім його реструктуризувати", - заявив чиновник.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...