Гроші під ногами: КМДА планує робити паливні брикети з опалого листя

Наразі вже визначено місце, де буде розміщений переробний комплекс.

Опале листя може приносити гроші. Фото: соцмережі.

Управління екології та природних ресурсів КМДА подало бюджетний запит на створення в 2019 році комплексу, який перероблятиме рослинні відходи, зокрема гілки, деревину та опале листя в паливні брикети. Про це в ефірі телеканалу "Київ" сказав заступник начальника Управління екології та природних ресурсів КМДА Олексій Король, передають Патріоти України.

«На наступний рік ми запланували і вже подали відповідний бюджетний запит на будівництво виробничої дільниці з утилізації рослинних відходів», - сказав Король.

Він також зазначив, що наразі вже визначено місце, де буде розміщений переробний комплекс. "Його планується побудувати близько Бортницької станції аерації. Територія там значна - більше шести гектарів, і буде використовуватися під будівництво такого переробного комплексу", - повідомив Король.

За словами заступника голови управління екології та природних ресурсів, сухе листя, гілки та деревину аварійних сухостійних дерев перероблятимуть на паливні брикети. Також він зазначив, що в Києві за рік накопичується більше 120 тисяч кубічних метрів рослинних відходів, з яких близько 60% складають опале листя, які комунальники збирають в парках і скверах і компостують.

Пощастить не всім: Експерт пояснив, хто зможе з липня отримувати виплати у 4500 грн щомісяця

середа, 14 травень 2025, 18:43

Всупереч сповільненню інфляції ціни в Україні продовжують зростати, тому уряд вирішив надавати громадянам з низьким рівнем доходу базову соціальну допомогу. Це передбачено Порядком реалізації експериментального проєкту щодо надання базової соціальної д...

Якщо Пенсійний фонд не зарахував до стажу частину трудового періоду: Українцям пояснили, як діяти

середа, 14 травень 2025, 16:47

В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...