Через чотири роки війни: Кабмін готує рішення про розірвання економічного співробітництва з РФ, - Гройсман

Глава уряду наголосив, що ми будемо максимально розвивати власну економіку.

Володимир Гройсман. Фото:molbuk.ua

Український уряд готує проект рішення про розірвання економічного співробітництва з Російською Федерацією. Про це Прем'єр-міністр Володимир Гройсман сказав в ефірі телеканалу 112 Україна, передають Патріоти України.

"Ми зараз готуємо рішення уряду, думаю, що в середу ми його приймемо, про розірвання програми економічного співробітництва, укладеного в 2011 році з Росією. Ми будемо все робити для того, щоб країна-агресор платила високу ціну за свої дії в Україні", - сказав Гройсман.

За його словами, Україна має свої економічні інтереси, які буде захищати. Якщо раніше Росія вела себе з Україною як з сировинним придатком, то зараз ситуація змінюється.

"Ми будемо максимально розвивати власну економіку", - сказав глава уряду, додавши, що перші кроки в цьому напрямку вже зроблені, і досить успішно.

До речі, зазначений документ було підписано 7 липня 2011 року в Москві. Він передбачає співпрацю двох країн у низці сфер, зокрема економіки, торгівлі, транспорту, курортно-рекреаційній, соціально-гуманітарній, прикордонній та інших. Дія Програми розрахована до 2020 року.

Бережіться! В Україні продають фрукти з Іспанії з небезпечною отрутою

середа, 25 травень 2022, 18:30

В Україні вже стали продавати полуницю та черешню імпортного виробництва. Так, у Києві чоловік отруївся черешнею, яку придбав на ринку. Плоди були привезені з Іспанії, передають Патріоти України. "Надійшло звернення про отруєння громадянина, який вжива...

Apple і Samsung продовжують сертифікувати техніку у РФ навіть після відходу з країни

середа, 25 травень 2022, 18:27

Найбільші виробники електроніки Apple і Samsung, схоже, ще планують продавати техніку в Росії. Так, обидві компанії продовжують реєструвати в базі Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) нові пристрої навіть після відмови від поставок в країну-агресорк...