
Череда аксьонівського пустодзвонства увінчалася новим фейком увінчалася новим ствердженням, зазначають Патріоти України. Зрадник і колабораціоніст вдався до чергової інсинуації, запевняючи, що друга нитка «енергомосту» зробила окупований півострів енергонезалежним.
Про це «глава» Криму Сергій Аксьонов заявив на засіданні міжвідомчого штабу з ліквідації НС. «Глобально вопрос решен в части снабжения Крыма электроэнергией. Глобально, я имею ввиду, что когда мы находились на сетях, которые подсоединены к Украине, в любой момент нам могли дать «ноль», и мы бы остались здесь только с дизелями. Сегодня в самом худшем варианте мы с материковой части России как минимум 400 МВт будем иметь в активе. Это в самом худшем варианте», - підкреслив Аксьонов.
За його словами, запуск другої нитки енергомосту разом з місцевою генерацією забезпечує мінімум 70-80% потреб півострова в електроенергії. Таким чином, якщо вірити Аксенову, Україна може сміливо відключати електропостачання півострову, щоб не посилювати військовий контингент РФ на півострові. Адже до половини всієї електрики йде на потреби армії окупантів ,а населенню і без того вистачить.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...