Кримські окупанти поїхали в Дамаск, в рамках так званої виїзної сесії Ялтинського міжнародного економічного форуму. "Республіка Крим і Сирія сьогодні знаходяться в найжорстокішому режиму санкції. Однак, як показав час, важка ситуація може відкрити нове вікно можливостей. Це шанс перетворити свої мінуси в плюси і, відповідно, вибудовувати відносини таким чином, щоб наші держави розвивалися якомога активніше", - розповів окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов.
Він зазначив, що є домовленість з міністрами, а також членами уряду САР про те, що за 30 днів розроблять конкретні плани дій, пов'язані з просуванням сирійських товарів на території окупованого Криму та Російської Федерації.
Крім того, окупанти планують просувати кримські товари на території Сирії, але не вказали, які. Також планується створити авіасполучення єдиний кримсько-сирійський торговий дім.
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...