Найкращі "курорти" "русского мира": У Путіна вирішили об'єднати Крим і Сирію

Кримські окупанти поїхали в Дамаск в рамках так званої виїзної сесії Ялтинського міжнародного економічного форуму.

Окупований Крим. Фото: соцмережі.

Окупаційна влада Криму розробляє морські та авіаційні шляхи сполучення з Сирією. Так званий глава Криму обговорив з міністром економіки Сирії питання співпраці. Окупанти стверджують, що "до Криму привезуть сирійську продукцію, а в Сирії з'явиться кримське борошно", передають Патріоти України.

Кримські окупанти поїхали в Дамаск, в рамках так званої виїзної сесії Ялтинського міжнародного економічного форуму. "Республіка Крим і Сирія сьогодні знаходяться в найжорстокішому режиму санкції. Однак, як показав час, важка ситуація може відкрити нове вікно можливостей. Це шанс перетворити свої мінуси в плюси і, відповідно, вибудовувати відносини таким чином, щоб наші держави розвивалися якомога активніше", - розповів окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов.

Він зазначив, що є домовленість з міністрами, а також членами уряду САР про те, що за 30 днів розроблять конкретні плани дій, пов'язані з просуванням сирійських товарів на території окупованого Криму та Російської Федерації.

Крім того, окупанти планують просувати кримські товари на території Сирії, але не вказали, які. Також планується створити авіасполучення єдиний кримсько-сирійський торговий дім.

Масові відключення світла вплинуть на платіжки українців уже в липні: Ось чого чекати

вівторок, 16 липень 2024, 17:47

Попри підвищення тарифів на електроенергію в липні, суми в платіжках можуть залишитися на рівні до підвищення через відключення світла. Споживачі залишаються без електрики в середньому 12 годин на добу, що зменшує обсяги споживання. Таким чином, вимуше...

В Україні частина громадян не зможе отримати пенсії вчасно - вимоги виконають не всі

вівторок, 16 липень 2024, 15:56

В Україні 2028 року вимоги до стажу не зможе виконати левова частка 60-річних. Їм доведеться працювати без пенсії до 63 чи навіть 65 років, передають Патріоти України. Про це йдеться у чинному Законі "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхуван...