«З серпня по грудень 2014 року платники спрямували на підтримку армії 2,5 млрд. грн. У 2015 році сума сплаченого податку склала понад 9 млрд. грн. Майже така ж сума – 9,1 млрд. грн. надійшла і з початку цього року», - повідомила начальник управління адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Тетяна Федченко.
Загалом з початку введення військового збору українці встигли сплатити 21 мільярд гривень. Федченко відзначила, що платники податків сумлінно сплачують його, розуміючи важливість фінансової підтримки армії країни.
Згідно статистичних даних, фізичні особи-підприємці віддали на збір 25,7 млн. грн. Ще 230,1 млн. гривень перераховано до держказни в рамках декларування доходів громадян. Федченко нагадала, що військовий збір зобов’язані сплачувати фізичні особи, що можуть бути як резидентами, так і не резидентами, маючи дохід в України, а також фізичні особи, що є резидентами, але мають дохід з-за кордону. Окрім того, цей закон стосується й податкових агентів.
За останні шість місяців президент США Дональд Трамп займав найрізноманітніші позиції в українському питанні. Таке політичне метання знищує довіру інвесторів до його слів. Видання The Economist пише, що погрози Трампа запровадити "суворі" вторинні мита...
У липні 2025 року в Україні почали діяти оновлені правила розрахунку середньої зарплати для нарахування лікарняних і декретних виплат. Річ у тім, що уряд змінив сам механізм визначення середньоденного доходу, передають Патріоти України. Нововведення пе...