"Досягнення" Путіна: У Росії відзвітували про нульове зростання доходів

За даними Рахункової палати, офіційний прогноз рівня інфляції становив 2,7%, а реальний рівень досяг 4,2%.

Олексій Кудрін. Фото: ТАСС.

У Росії за підсумками 2018 року реальний ріст доходів населення становить приблизно 0%. Водночас динаміка ВВП виявилася гіршою, ніж запланована, у той час як зростання цін випередило прогнози. Відповідні попередні оцінки опублікував у своєму мікроблозі Twitter голова Рахункової палати (РП) РФ Олексій Кудрін, передають Патріоти України.

"СП дає попередню оцінку на кінець року: інфляція – вища, ніж прогноз, зростання ВВП – нижче, реальні доходи громадян якщо і виросли, то на десяті частки відсотка. Уряду поки доводиться починати з низького старту", – написав він.

Так, за даними Рахункової палати, офіційний прогноз рівня інфляції становив 2,7%, а реальний рівень досяг 4,2%. Водночас ВВП замість запланованих 1,6% зріс лише на 1,5%.

Рекордний зліт долара до 50 грн: Українців приголомшили прогнозом і назвали терміни

понеділок, 26 вересень 2022, 7:30

Офіційний курс долара в Україні в кінці 2023 року може підскочити до 50 гривень, заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України. "Але чи буде він таким - не знаю. Кінець наступного року - це 14 місяців. У нас з початку війни прой...

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...