"Досягнення" Путіна: У Росії відзвітували про нульове зростання доходів

За даними Рахункової палати, офіційний прогноз рівня інфляції становив 2,7%, а реальний рівень досяг 4,2%.

Олексій Кудрін. Фото: ТАСС.

У Росії за підсумками 2018 року реальний ріст доходів населення становить приблизно 0%. Водночас динаміка ВВП виявилася гіршою, ніж запланована, у той час як зростання цін випередило прогнози. Відповідні попередні оцінки опублікував у своєму мікроблозі Twitter голова Рахункової палати (РП) РФ Олексій Кудрін, передають Патріоти України.

"СП дає попередню оцінку на кінець року: інфляція – вища, ніж прогноз, зростання ВВП – нижче, реальні доходи громадян якщо і виросли, то на десяті частки відсотка. Уряду поки доводиться починати з низького старту", – написав він.

Так, за даними Рахункової палати, офіційний прогноз рівня інфляції становив 2,7%, а реальний рівень досяг 4,2%. Водночас ВВП замість запланованих 1,6% зріс лише на 1,5%.

Порушників будуть штрафувати: Із 10 грудня заборонять використання безкоштовних пластикових пакетів

середа, 1 грудень 2021, 11:44

З 10 грудня в Україні набирає чинності перший етап обмежень обігу пластикових пакетів – заборона використання безкоштовних пакетів у сфері обслуговування. Про це повідомляє пресслужба Міністерства захисту навколишнього середовища та природних ресурсів,...

Доставка газу, опалення, холодна вода та світло: Як зміняться тарифи з 1 грудня і хто заплатить більше

середа, 1 грудень 2021, 10:38

З 1 грудня населення може побачити нові суми у платіжках. Насамперед це стосується тарифів на газ та його доставку. Плату за опалення, воду та електроенергію було обіцяно не підвищувати до кінця опалювального сезону, але їхня вартість об'єктивно зроста...