Доведеться інтенсивніше працювати самим: Українські заробітчани втрачають інтерес до Польщі

Рекрутингові компанії говорять прямо про те, що Польща перестала бути лідером відкритості для робітників з України.
Українські заробітчани намагаються відправитися вже не у Польщу? Ілюстрація: соцмережі.

Спочатку Польща приваблювала інвесторів, а Євросоюз, без сумнівів, вбачав у ній сильного гравця, який представляє певну частину Європейського континенту, передають Патріоти України.

"Але для підтримання такої хорошої тенденції потрібно постійно докладати зусиль. А з цим завжди проблеми. В певний момент зі здивуванням у Варшаві дізналися, що її починають оминати значні і престижні інвестиції. Натомість їх отримали Чехія, Словаччина чи Угорщина", – пише Войцех Романскі для Rzeczpospolita.

"Зараз ми все ще можемо бути рекомендованими працівникам з сусідніх країн, головним чином з України, які необхідні для нашої економіки. Так чи інакше стає так, що Польща є країною першочергового вибору для них. Тим часом виявилося, що на них поклали око не лише Німеччина, яка лібералізує ринок праці, а й недооцінені до цього часу Чехія і Словаччина. Незважаючи на оголошення про спрощення процедур для українців, нічого не змінюється. Як нагадують компанії з набору персоналу, Польща перестала бути лідером відкритості співробітників з України".

І хоч Польща намагається спокушати, інші роблять це більш ефективно. І ніхто вже не звертає увагу на старі польські заслуги. З власної ж ініціативи країна втратила роль учасника ЄС, який представляв свій регіон на політичній передовій. І відновити цей статус буде дуже важко.

Більше того, вони стараються привабити заробітчан, запроваджуючи реальні спрощення формальностей, яких наші працедавці досі не можуть дочекатися. Ми стоїмо в місці, де активно працюють інші країни.", – пише видання.

Попри всі прохання про спрощення процедур для українців, ситуація в Польщі не змінилася. Варшава стоїть на місці там, "де інші країни діють". Рекрутингові компанії говорять прямо про те, що Польща перестала бути лідером відкритості для робітників з України. І якщо нічого не зміниться, вона може стати тим, хто найбільше програє в регіоні.

"Ми не тільки перестаємо бути лідером, але якщо нічого не змінюється, ми можемо бути великим програвцем", – пише автор.

Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ,РФ,наступ окупантів,Бахмут, Вугледар,оперативне оточення,знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

У Пенсійному фонді розповіли, чому деяким громадянам урізають пенсії за віком

четвер, 9 лютий 2023, 10:56

Нерідко українцям призначають пенсію за віком меншого розміру, ніж це передбачено законом. У Пенсійному фонді розповіли, як дата подання заяви на пенсію впливає на її розмір, і що робити, щоб вам не "урізали" частину виплат, передають Патріоти України....