Доведеться інтенсивніше працювати самим: Українські заробітчани втрачають інтерес до Польщі

Рекрутингові компанії говорять прямо про те, що Польща перестала бути лідером відкритості для робітників з України.
Українські заробітчани намагаються відправитися вже не у Польщу? Ілюстрація: соцмережі.

Спочатку Польща приваблювала інвесторів, а Євросоюз, без сумнівів, вбачав у ній сильного гравця, який представляє певну частину Європейського континенту, передають Патріоти України.

"Але для підтримання такої хорошої тенденції потрібно постійно докладати зусиль. А з цим завжди проблеми. В певний момент зі здивуванням у Варшаві дізналися, що її починають оминати значні і престижні інвестиції. Натомість їх отримали Чехія, Словаччина чи Угорщина", – пише Войцех Романскі для Rzeczpospolita.

"Зараз ми все ще можемо бути рекомендованими працівникам з сусідніх країн, головним чином з України, які необхідні для нашої економіки. Так чи інакше стає так, що Польща є країною першочергового вибору для них. Тим часом виявилося, що на них поклали око не лише Німеччина, яка лібералізує ринок праці, а й недооцінені до цього часу Чехія і Словаччина. Незважаючи на оголошення про спрощення процедур для українців, нічого не змінюється. Як нагадують компанії з набору персоналу, Польща перестала бути лідером відкритості співробітників з України".

І хоч Польща намагається спокушати, інші роблять це більш ефективно. І ніхто вже не звертає увагу на старі польські заслуги. З власної ж ініціативи країна втратила роль учасника ЄС, який представляв свій регіон на політичній передовій. І відновити цей статус буде дуже важко.

Більше того, вони стараються привабити заробітчан, запроваджуючи реальні спрощення формальностей, яких наші працедавці досі не можуть дочекатися. Ми стоїмо в місці, де активно працюють інші країни.", – пише видання.

Попри всі прохання про спрощення процедур для українців, ситуація в Польщі не змінилася. Варшава стоїть на місці там, "де інші країни діють". Рекрутингові компанії говорять прямо про те, що Польща перестала бути лідером відкритості для робітників з України. І якщо нічого не зміниться, вона може стати тим, хто найбільше програє в регіоні.

"Ми не тільки перестаємо бути лідером, але якщо нічого не змінюється, ми можемо бути великим програвцем", – пише автор.

Хіти тижня. Карма мародерів, або "Совпадение? - Не думаю!": На МКС з ладу вийшли всі російські туалети, екіпаж вимушений використовувати памперси

п’ятниця, 13 грудень 2019, 0:35

Космонавтам звісно не до сміху, однак всі у світі, хто в курсі про дріб'язково-ганебне пограбування українських кораблів, котрі перебували у "керченському полоні" під посиленою охороною "доблесних" вояків Путіна, дійсно посміхається. На борту Міжнародн...

Такого не має жоден бізнес: Герус не реагує на отримання надприбутків продавцями бензину, - експерт

четвер, 12 грудень 2019, 22:49

Маржа найбільших мереж АЗС перевищує 30%. Влада ігнорує отримання нафтотрейдерами надприбутків, маржа найбільших мереж АЗС перевищує 30%. Про це написав глава організації "Енергетичний омбудсмен" Олександр Трохимець у своїй колонці, передають Патріоти ...